Hayat Sevince Güzel 4 Temmuz Neden Yayınlanmıyor 5. Bölüm Neden Yok

Fox Tv’nin Sevilen Dizisi Hayat Sevince Güzel 4 Temmuz’da Neden Yayınlanmıyor? İşte Detaylar

Hayat Sevince Güzel 4 temmuzFox Tv ekranlarında pazartesi akşamı izleyici ile buluşmaya devam eden Hayat Sevince Güzel dizisi bu hafta yeni bölüm ile ekranlarda olamayacak. Başrollerini Algı Eke, Ekin Mert Daymaz, Burak Çelik ve Öykü Çelik gibi isimlerin paylaştığı  Hayat Sevince Güzel  dizisi 5. bölüm ile 4 temmuz akşamı ekranlarda olacaktı; ancak Hayat Sevince Güzel dizisinin bir hafta ertelenerek 5. bölümünün 11 temmuz pazartesi izleyici ile buluşması kararı alındı. Peki Hayat Sevince Güzel dizisi neden bu hafta yok?

Hayat Sevince Güzel 5. bölüm neden yayınlanmıyor?

Hayat Sevince Güzel dizisinin 5. bölümü Mübarek Ramazan Bayramının arifesine denk gelmesi sebebi ile Fox Tv ekranlarında bayram ekranı olacak bu nedenle de Hayat Sevince Güzel dizisi yeni bölümü ile ekranlarda olamayacak. 5 Temmuz pazartesi günü Hayat Sevince Güzel dizisi yerine Ramazan Bayramı Özel Ekranı izleyicisi karşısında olacak.Hayat Sevince Güzel fotoğrafları 5. bölüm

Hayat Sevince Güzel 5. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Hayat Sevince Güzel dizisi 5. bölümü 4 temmuz pazartesi yerine 11 temmuz pazartesi günü izleyicisi karşısında olacak.

Hayat Sevince Güzel Bitti mi?

Hayat Sevince Güzel dizisi kesinlikle bitmedi sadece Bayram olması ve izleyicinin tatile çıkması sebebi ile yeteri kadar izlenmeyeceği gerekçesi ile ekranlarda olmayacak.

Hayat Sevince Güzel 11 Temmuz Fragmanı

fragman şuanda yayınlanmadı

Hayat Sevince Güzel 4 Temmuz Neden Yayınlanmıyor 5. Bölüm Neden Yok (2 Yorum)

  1. zarife kimi seçicek artık sıkıldım bi savaş bi barış sinir oluyom savaşı seçsin artık da film daha güzel olsun