Hayat Sevince Güzel 15. Bölüm Final Fragmanı 3 Ekim

Hayat Sevince Güzel 15. Bölüm Final

1Fox Tv ekranlarının sevilen dizisi Hayat Sevince Güzel’in final tarihi belli oldu. Fox Tv’nin  yeni sezon tanıtım çekimlerinde yer almayan Hayat Sevince Güzel dizisi başrol oyuncuları ne yazık ki dizinin final yapacağını doğruladı.

Hayat Sevince Güzel dizisinin final yapmasının ardından Limon Filmin bir diğer yapımı Şevket Yerimdar pazartesi günleri Fox Tv ekranlarında olmaya devam edecek.

yaz sezonunda oldukça başarılı reytingler alarak hem yapımcısının hemde kanalının gözdesi olan Hayat Sevince Güzel  dizisi ne yazık ki 19 eylül pazartesi günü 2.72 reyting alarak kendisine ancak 9. sıra da yer bulabilmişti. Zira diğer kanalların yeni sezon dizileri başlamadan 5 eylül pazartesi günü 4.81 reyting ile kendisine Türkiye Milli Maçı ardından 2. sırada yer almıştı. 

Hayat Sevince Güzel 3 Ekim Final

Hayat Sevince Güzel  dizisinin konseptine de bakıldığında zaten yazlık bir dizi olduğu ve 2016 2017 yeni sezonu için uygun olmadığı görülebilir. Bu nedenle Hayat Sevince Güzel dizisinin 3 Ekimde 15. bölümü ile final yapacağı ve 10 ekimde de Şevket Yerimdar dizisinin başlayacağı gelen haberler arasında.


Hayat Sevince Güzel dizisi 3 ekim 20:30 da final bölümü ile Foz Tv’de

Hayat Sevince Güzel neden final yapıyor? Detaylar için [kirmizibuton]tıklayınız[/kirmizibuton]

Hayat Sevince Güzel 3 Ekim Final Fragmanı

 

READ  Hayat Sevince Güzel Zarife Barış'ı mı Seçecek Savaş'ı mı?