Hayat Şarkısı

Hayat Şarkısı 6 Haziran’da 57. Bölümü İle Final Yapacak
Bir dönem son buluyor. 2 sezondur izleyiciyi hem ağlatan hem güldüren Hayat Şarkısı yıkılıyor. Bir dev daha Türk Televizyonlarından çekiliyor. Aslında Hayat Şarkısı gibi bir dev yapımı yıkan reytingler değil içinde ki kurtlar..
Bayram Cevher Hayat Şarkısı Dizisinden Ayrılacak mı? (Ahmet Mümaz Taylan’ın Kaburgası Kırıldı)
Hayat Şarkısı dizisinden sizlere geçen hafta bir ayrılık kararı alındığını getirmiştik; bilindiği üzere Hayat Şarkısı dizisinde Melek karakterine hayat veren Ecem ÖZKAYA dizide senaryosunun kalmaması sebebi ile diziden ayrılacaktı; ancak bu..
Melek Hayat Şarkısı Dizisinden Ayrılacak mı(Ecem Özkaya Üstündağ)
Hayat Şarkısı dizisinden gelecek haftalarda yaşanacak çok önemli bir ayrık haberi bizlere ulaştı. Hayat Şarkısı dizisinde Melek karakterine hayat veren Ecem Özkaya Üstündağ gelecek bir kaç hafta içinde diziden ayrılacak. Bize..
Hayat Şarkısı Neden Final Yapıyor Neden Bitiyor? İşte Nedeni
Hayat ŞArkısı dizisi final kararı aldı. Hayat Şarkısı dizisi 57. bölümü ile 6 haziran 2017 salı günü final yaparak ekranlara veda etme kararı aldı. Bu karara Hayat Şarkısı  dizisi yapımcısı Most..
Hayat Şarkısı Gün mü Değiştirecek? Final mi yapacak 28 mart
Güncelleme Hayat Şarkısı dizisi 6 haziran salı günü son kez ekranlarımız karşısında olmaya hazırlanıyor. Hayat Şarkısı dizisi 57. bölümü ile final yapacak. Açıklama ise resmi kanallardan geldi. Bu haber ise tüm Hayat..
Hayat Şarkısı Mahir Ölecek mi 21 Şubat
Hayat Şarkısı dizisi 14 şubat salı günü 43. bölümü ile izleyicisi karşısına çıktı. Hayat Şarkısı’nın 21 şubat salı günü yayınlanan yen bölümünde Hüseyin ve Mahşr ölüm döşeğinde olacak. Peki diziden hangisi..
Hayat Şarkısı Devam Edecek mi 2017 2018 3. Sezon Çekilecek mi
Hayat Şarkısı dizisi 2. sezonu ile Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor. Most Productions’un sevilen dizisi Hayat Şarkısı ne yazık ki bu sezon güzel günler geçirmiyor. İlk sezonu..
Hayat Şarkısı Hazer Kimdir? (Pamir Pekin)
Hayat Şarkısı dizisi oyuncu kadrosuna bomba bir transfer daha geldi. Hayat Şarkısı dizisinin 24 ocak salı günü ekranlara gelecek 39. bölümünde diziye Hazer karakteri dahil olacak. Dizide Hülya ve Kerim cephesine..
Hayat Şarkısı Hülya İle Kerim Boşanıyor mu? 39.Bölüm Fragmanı
Hayat Şarkısı 39. Bölüm’de; Hülya ile yeni bir hayata başlama kararı alan Kerim, onunla konuşmaya gidiyor.Hülya’avukatı ile çocucuğunun vekaleti hakkında konuşurken Kerim odaya giriyor konuşmaları yanlış anlıyor.Kerim Hülya ile tartıştıktan..
Hayat Şarkısı 10 Ocak Çıkan Şarkı Ne?Kim Söyledi?
Hayat Şarkısı 10 Ocakta yayınlanan bölümünde Sıla’nınYORULDUM şarkısı sevenleriyle buluştu. İşte şarkı...