Hayat Şarkısı Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 22. Bölüm

Kanal D Ekranlarının Sevilen Dizisi Hayat Şarkısı’nın 2. Sezon Tanıtım Fragmanı 22. Bölüm

[pembetext]Hayat Şarkısı  dizisinin yeni sezon tarihi sonunda açıklandı. Hayat Şarkısı 22. bölümü ile 2016 2017 yeni sezonuna 20 eylül salı 20:00 da merhaba diyecek.[/pembetext]


Most Productions’ın tarafından Kanal D ekranları için hazıralan başrollerini Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Ahmet Mümtaz Taylan v e Tayanç Ayaydın’ın paylaştığı Hayat Şarkısı dizisi 2. sezonu ile Kanal D ekranlarında olmaya garantiledi.

Bilindiği üzere 21. bölümü ile 28 haziran salı günü 1. sezonunun finalini yapan Hayat Şarkısı dizisi yenilenen senaryosu ve güçlendirdiği kadrosu ile 2016 2017 yeni sezonunda da izleyiciyi kendine bağlamaya devam edecek.

 Hayat Şarkısı 22. Bölüm Neden Yok Neden Yayınlanmadı

Hayat Şarkısı dizisi 22. bölüm yeni sezonda yayınlanacak dolayısıyla Hayat Şarkısı dizisi 5 Temmuz salı günü değil 2016 2017 yeni sezonunun da ekranlarda olacak. Peki Hayat Şarkısı dizisi 2. sezon yeni sezon ne zaman başlayacak?2

Hayat Şarkısı Yeni Sezon Başlama Tarihi

Şuan için Kanal D’den veya Most Prouctions’tan açıklanmış bir sezon finali açıklaması gelmedi; ancak Most Prouctions ve Kanal D Hayat Şarkısı dizisi için yeni sezona erken başlama kararı aldı. Bu durumda Hayat Şarkısı dizisi set ekibinin yaklaşık 2 aylık bir aradan sonra tekrar kamera karşısına geçecek. Hayat Şarkısı dizisi 1. sezon çekimleri 15 haziranda tamamlanmıştı. 

Hayat Şarkısı 22. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Hayat Şarkısı dizisi 22. Bölümün 20 Eylül salı günü ekranlarda olacağı kesin olarak açıklandı

Hayat Şarkısı Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 20 eylül

Hayat Şarkısı 2. sezon tanıtım fragmanı şuanda yayınlanmadı. Hayat Şarkısı Yeni Sezon Tanıtım fragmanının 20 ağustosta yayınlanması bekleniyor.

 

READ  Hayat Şarkısı Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?