Hayat Şarkısı Mahir Ölecek mi 21 Şubat

Hayat Şarkısı dizisi 14 şubat salı günü 43. bölümü ile izleyicisi karşısına çıktı. Hayat Şarkısı’nın 21 şubat salı günü yayınlanan yen bölümünde Hüseyin ve Mahşr ölüm döşeğinde olacak. Peki diziden hangisi ölerek ayrılacak.

Hüseyin’in vurulması Cevher konağına ateş gibi düşer. Diğer taraftan Hüseyin’i ölüm ile mücadele ederken bulan karısı Melek ise önce Cem’in geri döndüğünü duyar ve sevdiklerine en çokta Hülya’ya zarar vermesinden korkar. Sonrasında ise en mutlu gününde kocasının ölüm ile pençeleştiğini duyar.

Mahir’e ise intikam zamanı gelmiş çatmıştır. Cem’in yurt dışına gönderilmesinde parmağı olan Mahir’in bu hareketi karşılıksız kalmayacaktır. Mahir sokak ortasında iki maskeli kişi tarafından bıçaklanır ve ölüme terk edilir.

 Olgun Toker Hayat Şarkısı Dizisinden Ayrılacak mı? Hayat Şarkısı Mahir ölecek mi?

Hayat Şarkısı dizisinde  Olgun Toker’in hayat verdiği Mahir karakteri ölmeyecek ve hastahaneye son anda yetiştirilerek kurtarılacak.

Tayanç Ayaydın Hayat Şarkısı Dizisinden Ayrılacak mı? Hayat Şarkısı Hüseyin ölecek mi?

Hayat Şarkısı dizisinde Tayanç Ayaydın’ın hayat verdiği Hüseyin karakteri ölmeyecek ve hastahaneye son anda yetiştirilerek kurtarılacaktır.

Hayat Şarkısı 21 şubat fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Hayat Şarkısı Hülya İle Kerim Boşanıyor mu? 39.Bölüm Fragmanı

Hayat Şarkısı Mahir Ölecek mi 21 Şubat (1 Yorum)

  1. Hayat şarkısının final yapmasın izlemek için sabırsızlıkla bekliyoruz lütfen bitirmeyin