Hayat Şarkısı Gün mü Değiştirecek? Final mi yapacak 28 mart

Güncelleme

Hayat Şarkısı dizisi 6 haziran salı günü son kez ekranlarımız karşısında olmaya hazırlanıyor. Hayat Şarkısı dizisi 57. bölümü ile final yapacak. Açıklama ise resmi kanallardan geldi. Bu haber ise tüm Hayat Şarkısı sevenleri yıktı.

Hayat Şarkısı dizisi yapımcısı Most Productions’dan resmi açıklama geldi. İşte o açıklama

Görüldüğü üzere Hayat Şarkıs dizisi adım adım finale gitmektedir. Ellerinde bulunan bölümleri eritmek ve yurt dışı satışları için belirlenen 56 bölümlük çekimi yapmak için 23 mayıs salı gününe kadar pazar akşamları Bodrum Masalı dizisinin ardından ekranlara gelmeye devam edecektir.

Kanal D Dark Story’in yeni dizisi Kara Yazı’ya çok önemli bir ayrıcalık sunmaya hazırlanıyor. Kulislerden aldığımız kesin bilgilere gören Hayat Şarkısı dizisi salı gününden pazar gününe alınacak; Kara Yazı dizisi ise salı günleri izleyici karşısına çıkacak.

Kanal D yönetim kurulun aldığı bu karar her ne kadar Hayat Şarkısı dizisi için final anlamına gelmese de Hayat Şarkısı dizisinin elinde bulunan senaryonun finale hazırlanmasından sonra  ilerleyen haftalarda final yapacağını söyleyebiliriz. Zira daha önce gün değiştiren hemde pazar 21:00’a alınan Hayat Şarkısı dizisinin tutunma şansı yok. Hatta süresi kısalan Bodrum  Masalı’da yandı bence. Her an ondan da final haberi gelebilir. 

Bu durumda en geç mayıs ayıda Hayat Şarkısı dizisi final yaparak ekranlara veda edecektir. Hayat Şarkısı  hayranları finale hazırlıklı olsun

Hayat Şarkısı Gün mü Değiştirecek? Final mi yapacak 28 mart (6 Yorum)

  1. Kara yazıyı izlemeyin güzelim dizimizi final yapamazlar inşallah
    Pazar günü dizimiz herkesi şaşırtacak üst reytinglerde üstlere çıkacak

  2. Ne finali ya yeni dizi başlayacak mişta salı günü hayat şarkısı final yapana kadar pazar günü çıkıyor Muş geçiz bunları hadi reyting sorunu olsa neyse ama senaryo yüzünden dizimi biter hayat şarkısı final yapmadan önce başka diziler final yapmalı mesela arka sokaklar ben doğum doğalı var arkadaşlar kara yazıyı izlemeyin bakalım

  3. Daha hiçbir şey belli değilken yok final olacak bilmem ne diye haber yapıp da insanları korkutmayın!!Asıl pazar günü reytingimiz yükselecek ve bunu herkes de görecek!! YALAN HABER YAPMAYIN İNSANLARI KORKUTMAYIN!!!!