Hayat Şarkısı Cem Öldü Mü Hülya Katil Oldu mu?

Hayat Şarkısı dizisinden Recep GÜNEYSU Ayrıldı

Hayat Şarkısı dizisinin 13 kasım salı günü ekranlara gelecek 34. bölümünde Hülya annelik duygusu ile saldırır ve Cem’i öldürür. Peki şimdi ne olacak? Zira Hülya katil oldu ve Bahar’da kayıp.

Cem Hülya’ya bir eve çağırır ve ilişki teklif eder. Hülya ise Cem’in özlemişsindir beni sözleri karşısında kendini kontrol edemez ve Cem’e saldırır. Hülya Cem’i öldüresiye döver. Bu sırada Bahar ise dışarı çıkar ve bir araba Bahar’ı alır.

Cem ise gerçekten ölmüştür. Hülya’yı ise hem çocuğunu kaybetmekten dolayı hemde Cem’i öldürmekten dolayı zor günler beklemektedir.

hayat-sarkisi-cem-oldu-13-aralik-resimleri

Hayat Şarkısı 24. Bölüm 13 Aralık Fragmanı

Hayat Şarkısı 19. Bölüm 2. Fragmanında Neler Olacak? Hüseyin Cevher katil olacak mı? İşte detaylar

hayat şarkısı 19. bölümHayat Şarkısı dizisi 19. bölümü ile 14 haziran salı akşamı 19. yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Kanal D’nin sevilen dizisi Hayat şarkısı dizisinde Recep GÜNEYSU’nun hayat verdiği Cem karakteri ölecek mi? işte detaylarhayat şarkısı 19. bölüm 2. fragmanı resimleri

Hayat Şarkısı dizisinin 14 haziran salı günü yayınlanacak yeni bölümünse Hüseyin Cevher yengesi Hülya’nın başına bala olan Cem’i öldürmeye gider. Cem Hülya’nın baş düşmanı Zeynep’e geçmişte Hülya ile aralarında olanları anlatmıştır. Hülya’da Cem’den öğrendiklerine hemen Hüseyin’e video ile göstermiştir.

Hüseyin ise olayın aslını Hülya’nın ablası ve sevdiği kadın olan Melek’ten öğrenmeye gider. Melek Hüseyin’e geçmişte Cem’in Hülya’ya yaşattıklarını anlatınca Cem’e karşı dolan Hüseyin kendi yapmasa kardeşi Kerim’in yapacağını düşünerek kardeşini ve yengesini korumak için Cem’i öldürmeye kalkar.hayat şarkısı cem

Hayat Şarkısı Dizisinden Recep GÜNEYSU Ayrılacak mı?

Kesin olarak söyleyebilirim ki Hayat Şarkısı dizisinde Cem karakterine hayat veren Recep GÜNEYSU ölemeyecek ve diziden ayrılmayacak. Hüseyin kurşunu Cem’e değil Cem’in yanına sıkacak.

Hayat Şarkısı Cem Öldü mü?

Hayat Şarkısı dizisinde Cem karakteri ölmeyecek ve Hüseyin’de katil olmayacak

hayat şarkısı 14 haziran

Hayat Şarkısı 19. Bölüm 14 haziran 2. fragmanı

Recep GÜNEYSU’