Hayat Şarkısı 16. Bölüm Fragmanı Hülya Kerim Aşkın Bitiyor mu 24 mayıs

Hayat Şarkısı 16. Bölüm Fragmanı Hülya Kerim Aşkın Bitiyor mu 24 mayısHayat Şarkısı 2016 melek müfit

Kanal D ekranlarında her hafta salı akşamı izleyici ile buluşan Hayat Şarkısı  dizisi yeni  bölümü ile 24 mayıs salı akşamı Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak. Ekranların sevilen dizilerinden biri olmayı başaran Hayat Şarkısı dizisi 16. bölümünde dizide  en çok birbirine yakıştırılan ikili arasında büyük tartışmalar girecek; ikili bir birine büyük yanlışlıklar yapacak. 

Hayat Şarkısı 16. Bölüm Özeti

Kerim’in ablası Melek’i kurtarması için canının ortaya koyması ve Melek’in yaşadıklarının acısını çıkartmak için Hülya Müfit’in evine gider. Müfit ise Cevherler’den misilleme beklediği için hazırlıklıdır. Hülya, Bayram babanın hapse girmemesi için Müfit’in evine adam girdirir ve onun kasasında bulunan Bayram babayı hapse girdirebilecek tüm belgeleri almak ister; ancak sonuç vasat olur.

Hülya’nın yaptıkları ortaya çıkınca Kerim ve Bayram  çıldırır; ancak yapacak bir şey yoktur. iş işten geçmiştir; Bayram Cevheroğlu ve oğulları için hapis yolu mu görünmektedir.

Hayat Şarkısı 16. Bölüm ile 24 mayıs salı akşamı 20:40 da Kanal D ekranlarında olacak.

Hayat Şarkısı 16. Bölüm 1. Fragmanı

Hayat Şarkısı 16. Bölüm 2. Fragmanı

Hayat Şarkısı 16. Bölüm fragmanı şuanda yayınlanmadı. Hayat Şarkısı 16. Bölüm 2. fragmanı yayınlandığında sayfamıza ekleneceketir.