Hayat Şarkısı 15. Bölüm 2. Fragmanı 17 Mayıs Hülya’nın Bebeği

Hayat Şarkısı 15. Bölüm 2. Fragmanı 17 Mayıs Hülya’nın BebeğiHayat Şarkısı 15. Bölüm

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı 15. Bölüm ile 17 mayıs salı günü yeni bölümü ile izleyicisi karşısında olacak. Hüseyin ve Melek aşkında son durum ne? Melek Hüseyin’den vazgeçecek mi? İşte detaylar

Hayat Şarkısı 15. Bölüm ile 17 mayıs salı 20:30 da Kanal D ekranlarında sakın kaçırmayın Hayat Şarkısı 15. Bölüm 2. Fragmanı ise dizibilgi.tv’de

Hayat Şarkısı 15. Bölümde Neler Olacak?

Hayat Şarkısı dizisinde 17 mayıs akşamı fırtınalar kopacak; aşklar harlanacak. Yeniden bir aşk yaşamak isteyen Hülya ve Kerem yeni bir haber ile sarsılır. Kerem’in çocuğuna sahip çıkmaya çalışan Hülya kendi bebeğinin yaşadığını öğrenmesi ile büyük bir şok geçirir. İzleyici tam Kerem Hülya aşkında ki gelişmelerden memnunken; Hülya ve Kerem arasında çıkan bebek meselesi ortalığı karışır.

Zeynep ile Hülya arasında yaşanan savaş ise olanca ateşi ile devam etmektedir. Hülya Zeynep’e son darbeyi vurmuş ve Zeynep çıılgına dönmüştür; ancak Hülya’nın yaptığı oyunu Kerem ortaya çıkaracaktır.

Hülya Melek’in kendi çocuğu olduğunu öğrendiğinde Kerem’in tepkisi ne olacaktır? Detaylar Hayat Şarkısı 15. Bölüm 2. Fragmanında.

Hayat Şarkısı 15. Bölüm 2. Fragmanı

Hayat Şarkısı 15. Bölüm 1. Fragmanı