Hayat Sağlıklı Güzel Sunucusu Tanem Sivar ve Prof. Cenk Şen Kimdir?

Burak 10 Şub 2019 Haberler  0

Kanal D ekranlarında gösterilen Hayat sağlıklı güzel sunucusunda değişikliğe gidildi. geçtiğimiz sezonlarda sunuculuğunu Burcu Esmersoy ve Dr Nihat dikin yaptığı Hayat sağlıklı güzel yeni sezonda sonucu değişikliğine gitti. Hayat sağlıklı güzel yeni sunucuları kimler oldu? Tanem sıvar ve profesör Cenk Şen kimdir?

tanem sivarın sunumu ile ekranlara gelecek olan Hayat sağlıklı güzel programı hafta içi her gün sabah saat 07.15 de Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Peki güzel sunucu tanem sivar kimdir, kendisini yakından tanıyalım.

Tanem Sivar Kimdir?

Tanem sivar dirvana, 1980 Amerika doğumlu program sunucusudur. Üniversite eğitimini Amerika’da tamamlayan tanem sivar orada San Diego State Universitesi sinema ve televizyon bölümünü bitirdi. Liseyi Türkiye’de okuyan Tanem Sivar Marmara koleji’nden mezun olmuştu. 2005 yılında Acun Ilıcalı ile çalışan Tanem daha öncesinde ise FOX TV’de görev yapmıştı.

2015 yılında Edhem Dirvana ile evlenmiştir. yelken sporcusu Edhem Dirvana ile evliliğinden Süleyman isminde bir erkek çocuğu dünyaya gelmiştir. Yetenek sizsiniz adlı yarışma programında sunuculuk yapmış, öncesinde Acun Medya ile beş altı yıl kadar çalışmış, Lig TV CNN Türk gibi kanallarda programlar yapmış yetenekli bir sonucudur.

Hayat sağlıklı güzel profesör doktor Cenk Şen kimdir?

Estetik alanında uzman Turan profesör Cenk Şen 50’ye yakın bilimsel makale imza atmıştır. özellikle ayrı bir uzmanlık alanı gerektiren revizyon burun estetiği konusunda uzmanlaşmış diğer taraftan meme estetiği, kepçe kulak estetiği gibi konularda sektörde öncülük etmiştir. 1968 Bursa’da dünyaya gelmiştir.

1985 yılında Bursa Cumhuriyet lisesi’ni dereceyle bitirmiş sonrasında Hacettepe tıp fakültesine başlamıştır. Tıp fakültesini İngilizce okuyarak 1992 yılında mezun olmuş. Cenk Şen 94 yılında plastik cerrahi uzmanlık sınavını kazanmış ve eğitime başlamış ve 99 yılında uzman olmuş 2001 yılında Kocaeli Üniversitesi tıp fakültesi’ne göreve başlamıştır.T

 8 Şubat 2019

 8 Şubat 2019A

 8 Şubat 2019Y

 8 Şubat 2019Y

Hayat Sağlıklı Güzel Sunucusu Tanem Sivar ve Prof. Cenk Şen Kimdir?

 Dizi Haberleri /  9 Şubat 2019© 2019 GüncelDiziProgram Tüm hakları saklıdır, izin almadan sitedeki içerik ve resimlerin kopyalanması ve/veya dağıtılması yasaktır. Aksi halde her türlü hukuki yolu kullanma hakkımız saklıdır. Sitemizde yer alan haberler anlık kulislere düşen bilgiler ışığında hazırlanmaktadır. Anlık olarak değişebilir.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.