Hayat Işığım Yılmaz Karabey ( Tolgahan Sayışman ) Kimdir ?

Hayat Işığım Yılmaz Karabey Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

Ekranların yeni iddialı dizilerinden biri olan Hayat Işığım dizisinden yeni haberler gelmeye devam ediyor. 2018 – 2019 sezonunda izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan dizide  başrolleri Esra Bilgiç ve Tolgahan Sayışman paylaşıyor. Sayışman dizide Yılmaz Karabey isimli karaktere hayat verecek. Peki Hayat Işığım Yılmaz Karabey kimdir nasıl bir karakterdir ?

Hayat Işığım Yılmaz Karabey Kimdir ?

Yılmaz Karabey yüzbaşı rütbesinde bir askerdir. Fakat ordudan ayrılmıştır. Çünkü girdiği bir çatışmada yaralanarak gazi olmuştur. Doğuda uzun yıllar yalnız başına yaşamıştır. Çocukluk hayali olan askerlik mesleğini yapmak için askeri okul sınavlarına girmiş ve kazanmıştır. Fakat doğuda girdiği bir çatışma sonrası ağır yaralanarak gazi olmuş ve emekliye ayrılmıştır.

Emekli olması sonrası büyük bunalıma giren Yılmaz Karabey bir sahil kasabasına yerleşerek sakin bir hayat sürmeye başlar. Bir deniz fenerinde çalışmaya başlar. Burada tanıştığı Elif isimli kadın ise hayatını tamamen değiştirecektir.

Tolgahan Sayışman Kimdir ?

1981 yılında istanbul’da doğmuştur. Doğuş Üniversitesi İşletme bölümünü tamamlamıştır. 2005 yılında katıldığı yarışmada dünya erkek güzeli seçilmiştir. Acemi Cadı dizisi ile oyunculuk kariyerine başlamıştır. Elveda Rumeli dizisi ile büyük bir çıkış yakalayan yakışıklı oyuncu  Asla Vazgeçmem ve Siyah İnci dizileri ile çıkışını sürdürmüştür.  Yakışıklı oyuncu Almeda Abazi ile evlidir.

 

 

dizibilgi google play

Hayat Işığım Yılmaz Karabey ( Tolgahan Sayışman ) Kimdir ? (1 Yorum)

  1. ❤️❤️HAYAT IŞIĞIM❤️❤️DİZİSİN BAŞ KEHRAMANIN LALE DÖVRÜ DİZİSİNDEN TANIYIRIK BAŞARILI OYUNCU HAYAT IŞIĞIM DİZİSİN YILMAZ OBRAZIN İYİ İFA EDEÇEK HAYAT IŞIĞIM DİZİSİNDE BAŞARILAR ARZU EDİRİK