Bir Umut Yeter Dizisi Oyuncuları Konusu ve Karakterleri

Burak 07 Ağu 2018 Bir Umut Yeter  0

Bir Umut Yeter Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri Kim Kimdir ?

MF yapım imzalı bir dizi daha Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. Kadın ve Tehlikeli Karım gibi iddialı projelerin yapımcılığını üstlenen MF yapım gelecek sezon için önemli bir projey daha hayata geçirmeye hazırlanıyor. Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan’ın oturacağı dizinin senaryosunu Melis Cİvelek üstleniyor. Çekimlerine Ağustos ayı içerisinde başlanacak olan proje Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

Bir Umut Yeter dizisi aslında yeni bir proje değil. 2017 yılının yaz aylarında harekete geçilmişti. Hayat Işığı olarak adı açıklanan dizi için kanallar ile anlaşma sağlanamayınca proje askıya alınmıştı. Dizinin erkek başrolü için Tolgahan Sayışman ile anlaşma sağlandı ve imzalar atıldı. Kadın başrol içinse Esra Bilgiç ve Ezgi Eyüpuğlu ile görüşmeler devam ediyor.

Bir Umut Yeter Dizisi Konusu

Bir Umut Yeter dizisinde Tolgahan Sayışman’ın canlandırdığı Yılmaz Karabey bir yüzbaşıdır. Hakkari’de çıkan bir çatışma sonrası bir çok silah arkdaşını şehit vermiş kendisi de ağır yaralanmıştır. Vücudun isabet eden kurşunlar sonrası uzun süre hastanede kalmış daha sonra da ordudan emekli edilmiştir. Bu durumu hazmedemeyen genç yüzbaşı insanladan uzaklaşarak bir deniz fenerinde güvenlik görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. Bu sırada tanıştığı Elif ise hayatını baştan aşağı değiştirecektir. Elif ile peş peşe büyük sürprizler ve yaşamaya başlayacaktır.

Bir Umut Yeter Oyuncu Kadrosu

Tolgahan Sayışman ( Yılmaz Karabey )

1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Doğuş Üniversitesi işletme fakültesini tamamlamıştır. 2005 yılında önce Türkiye’de ardından Dünyada erkek güzeli seçilmiştir. Acemi Cadı dizisi ile oyuculuk camiasında tanınmaya başlamıştır. Elveda Rumeli dizisi ile de büyük bir çıkış yakalayarak geniş bir hayran kitlesi edinmiştir. Son dönemlerde Asla Vazgeçmem ve Siyah İnci gibi dizilerde yer alsa da eski dönemlerdeki başarıyı yakalayamamıştır.

Dizide Yılmaz Karabey girdiği bir çatışma sonrası yaralanmış ve malulen emekli edilmiştir. Duygusal ve fiziksel açıdan zor günler geçirdikten sonra sahil kasabasına yerleşerek bir deniz fenerinde bekçilik yapmaya başlamıştır. Elif ile tanışması ise hayatnın dönüm noktalarından biri olmuştur.

Esra Bİlgiç  ( Derya Akar )

 

Dizide Yılmaz’ın karısı Derya’yı canlandıracak olan Esra Bilgiç Hacettepe Üniversitesi Arkeoloji Bölümü’nü tamamlamıştır. Diriliş Ertuğrul dizisi ile kariyerine başlamış ve bu dizide Halime Hatun karakterine hayat vermiştir. 1.77 cm boyunda olan oyuncu ilk prjesinde iyi bir başarı yakalayarak tanınmayı başarmış ve dizinin yurt dışında da izlemesi ile dünya çapında üne kavuşmuştur. Beşiktaşlı Futbolcu Gökhan Töre ile 2017 yılında evlenmiştir.

Hazal Subaşı (Elif)

25 Temmuz 1996 yılında İzmir’de doğmuştur. Elidor Miss Turkey yarışmasında finale kalmayı başarmış daha sonra oyunculuğa yönelmiştir. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü kazanmış fakat okulunu dondurmuştur. Günlük dizi Adını Sen Koy’da başrolde yer almış ve Zehra karakteri ile dizinin takipçileri tarafından çok sevilmiştir. Bu diziden rol arkadaşı Erkan Meriç ile yakaşık 1 yıldır aşk yaşamaktadır.

Serhat Tutumluer ( Kenan )

1972 yılında Eskişehir’de dünyaya gelmilştir. İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölmünü’nü kazanmış fakat bir yıl sonra bırakarak Hacettepe Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümüne girmiş ve buradan mezun olmuştur. Uzun yıllar devlet tiyatrolarında görev almıştır. Son olarak Filinta dizisinde Boris karakterine hayat vermiş ve büyük beğeni toplamıştır. Dizide Derya’nın babası rolündedir. Evlenmesine karşı çıkmışıtır.

Cem Uçan

1975 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sungurlar , Filinta ve Diriliş Ertuğrul gibi iddialı yapımlarda yer almıştır. Özellikle Diriliş dizindeki Ali Yar Bey karakteri ile büyük beğeni toplamıştır.

Bir Umut Yeter Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ? Bir Umut Yeter Gün Değiştirdi
Bir Umut Yeter Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak ?
Adını Sen Koy’dan Ayrılan Hazal Subaşı, Yeni Dizisi Bir Umut Yeter’de Oynadığı Elif’i Anlattı
Bir Umut Yeter 1. Bölüm Fragmanı 27 Eylül 2018 Perşembe Saat 20.00 de Kanal D de Başlıyor

“Bir Umut Yeter Dizisi Oyuncuları Konusu ve Karakterleri” üzerine 1 yorum

  1. Günel dedi ki:

    ❤️HAYAT IŞIĞIM❤️Dizisi Konusu ELİF YILMAZ AŞKI Karşılarındakı Kücüçük Çoçuğun Hekayesinden Başlayır Bu Çoçuk Elife Yılmaz’a Mutluluk Getirsede Çoçuğun Gerçek ANESİ Yuvaya Keder GETİREÇEK Umarım Son Anda Elif Ane OLAR Mutluluk Bu AŞKIN ÜZERİNDE OLAR ELİF YILMAZ HAYAT IŞIĞIM ❤️❤️AŞK ❤️❤️❤️SEVGİ❤️❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.