Hayat Işığı Oyuncu Kadrosu Hayat Işığı Dizisi Karakterleri

Dizi sektörü için çok hareketli bir sektör demiştik; bugün Milliyet Gazetesi cadde yazarı Ali Eyüboğlu 2017 2018 yeni sezonu için 32 dizi ekranda 41 dizi yolda diyerek bir yazı paylaştı. Sektörün en büyük 6 kanalı olan Fox Tv Atv, Kanal D, Star Tv, Show Tv ve Trt 1’de yeni sezon için 42 dizi sezonda kanalların 7 gününü dolduracak. Bunun haricinde diziler tutmazsa diye arkadalarından hazırlıkları başlayan hatta final yapan dizi ardından beklemek için çekimleri yapılan diziler var.

Hayat Işığı dizisi de Star TV’nin elinde ki “Söz”, “Dolunay”, “No:309”, “Türk Malı”, “Ateşböceği”, “İstanbullu Gelin” ve “Fazilet Hanım ve Kızları”  dizilerinden istenilen reytingleri alamayan projelerin yerine hazırlanan dizilerden bir tanesi. Hayat Işığı son yılların en önemli yapım şirketlerinden olan  MF Yapımın dizisi. Senaryosunu daha önce Asla Vazgeçmem ve Güllerin Savaşı gibi dev projelerin senaristliğini yapmış Melis Civelek’in yazacağı Hayat Işığı dizisi muhtemelen dram türünde olacak. 

Hayat Işığı dizisi için şuanda senaryo çalışmaları yapılıyor. Hayat Işığı  senaryosu yazıldıktan sonra başrol oyuncuları için cast çalışması yapılacak. Senaryolar oyunculara gönderilecek ve rolleri belirtilecek. Bakalım MF yapım yeni dizisi çin başrol olarak hangi yıldızlar ile anlaşma yapacak. Detayları kısa süre içinde sizlere ulaştıracağız

Star Tv Hayat Işığı  dizisi ile birlikte Kaçak, Kefaret, Günah, Kalbimin Sultanı, Ufak Tefek Cinayetler ve Avlu gibi yeni diziler için de onay verdi ve projeler hazırlıklara başladı.  Elinde zaten çok başarılı 5 dizi varken bu kadar diziye de hazırlıklar için onay vermek biraz doyumsuzluk değil mi? Buradan bizim aklımıza gelen en küçük tökezleyen dizinin şansı olmayacak; zira yedekte yıldız dolu.

dizibilgi google play

Hayat Işığı Oyuncu Kadrosu Hayat Işığı Dizisi Karakterleri (3 Yorum)

  1. No. 309, Star TV dizisi değildir. Yanlış yazmışsınız. Ayrıca Söz istenilen reytingleri fazlasıyla alıyor.

  2. MF yapimi cok beyeniyorum.iyi diziler sergiliyor.mesela KALP ATISI MF yapimin isi ve cok guzel dizi