Hayat Güzeldir Sunucusu Kimdir? (Esra Harmanda Kimdir)

Esra Harmanda’nın sunumu ile Hayat Güzeldir  çok yakında Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor. İlk bölümü ile 3 temmuz pazartesi saat 10:00 da izleyicisi karşısına çıkacak Hayat Güzeldir  de Sağlıktan çocuk bakımına, kadın erkek ilişkilerden yemek tariflerine, modadan seyahate, hukuktan spora merak ettiğiniz her kodu hayatın içinden konuklar ile sıcak sohbetler yapılacak.

Hayatın içinden konuların sevilen ve uzman konuklar ile hafta içi her gün izleyicisi karşısına çıkarılacağı Hayat Güzeldir  programının sunucusu ise deneyimli sunucu Esra Harmanda olacak. Hayatı güzel yapan her şeyi konulmak için alanında uzman doktorlardan sağlığınız için öneriler, keyifli mi keyifli sımsıcak sohbetler, işinize yarayacak pratik bilgiler ve nefis yemek tarifleri canlı yayında Hayat Güzeldir programında olacak; aynı zamanda canlı bağlantılar ile izleyiciden sorular alınarak uzman cevaplar da verilecek.

Esra Harmanda Kimdir?

1975 yılında güzel ilimiz İzmir’de dünyaya gelen Hayat Güzeldir sunucusu Esra Harmanda 42 yaşındadır. Güzelliği ile hale dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Esra Harmanda Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü mezunudur.

Son olarak Trt 1’de İyi Fikir ve Kanal A’da Hadi Konuşalım isimli programlar sunan Esra Harmanda aslında sunuculuktan önce oyunculuk ile televizyon kariyerine başlamıştır. 1996 yılında Kralın Hayatı isimli dizi ile kariyerine 21 yaşında başlayan Esra Harmanda sonrasında Kadın Severse ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde de yan rollerde yer almıştır. 

Hayat Güzeldir Tanıtım Fragmanı

dizibilgi google play

Hayat Güzeldir Sunucusu Kimdir? (Esra Harmanda Kimdir) (2 Yorum)

  1. ESRA HANIM SİZİ TEKRAR ARAMIZDA GÖRMEK GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL.İYİ FİKİRDE TANIMIŞTIM SİZİ KONULARINIZ OLSUN YAYIN AKIŞINIZ VE SUNUCULUĞUNUZA BAYILIYORUM HER DAİM SİZİ EKRANLARDA GÖRMEK İSTİYORUZ.