Bir Aile Hikayesi Şakir Mutlu (Ali Seçkiner Alıcı) Kimdir?

Burak 04 Oca 2019 Oyuncu Kadrosu  0

1965 Kars doğumlu. 1.77 boyunda. 74 kilo.
Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümünde tamamladıktan sonra, 1989-90 yıllarında Ankara Özel Arı Lisesi’nde müzik öğretmenliği yaptı.

Ankara Üniversitesi DTCF tiyatro bölümünde şan ve koro öğretmenliği de yapmıştır. 1988 yılında kurulan Devlet Çok sesli Korosunda korist-sanatçı olarak görev yaptı.

Ankara sanat tiyatrosu müzisyeni ve oyuncusu, astakademi’nin koro ve metin inceleme hocalığını da yapmıştır. Akademi AST’ın kurucularındandır. 
Bir çok müzik aleti çalar. Oyun müziklerini besteler, sahnede çalar, aynı zamanda da sahnede oyunculuk yapar.

2000 yılında Erkoç Torun ve Nedim Yıldız ile birlikte kurulmuş olan Üçanadolu adlı toplulukta da yer almakta. 7 Aralık 2018’de gösterime giren Şampiyon filminde, Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük sporcularından biri olan Halis Karataş’ın babası Hasan rolüne hayat verdi.

Ali Seçkiner Alıcı Aile Dizisinden

Oynadığı sinema filmleri Anons ve Şampiyondur. Oynadığı diziler ise, Ferhunde hanımlarda Eşber’i, Komşu köyün delisi’nde aşık kalenderi canlandırmıştır. Yüzyüze ve Şahsiyet dizilerinde de rol alan Ali Seçkiner Alıcı Fox tv de yayınlanacak olan Aile dizisi ile yeniden seyirci karşısına çıkacaktır. Şuan için dizide hangi rolde olacağı bilinmiyor. Öğrendiğimizde bunu bu sayfadan siz değerli okurlarımızla paylaşacağız.

Sizler için Ali Seçkiner Alıcı’nın söylediği Erzurum Çarşı Pazar videosunu sitemize ekledik.

Ali Seçkiner Alıcı Erzurum Çarşı Pazar

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.