Bir Aile Hikayesi Beste (Elçin Afacan) Kimdir?

Burak 03 Oca 2019 Bir Aile Hİkayesi  0

1 ocak 1991 İstanbul doğumlu. 1.68 boyunda. 65 kilo. Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro bölümü mezunudur. Liseden sonra Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarına gitmiş ve buradan mezun olmuştur.

Elçin Afacan

2016 yılında Görevimiz Komedi isimli yarışmada yarışmıştır. İlk Dizisi 2016 yılında rol aldığı İçerde dizisidir. ikinci dizisi de 2017 yılında başrollerinde Murat Ünalmış, Tuvana Türkay ve Ayşe Çiğdem Batur‘un rol aldığı Deli Gönül isimli dizi olmuştur. Elçin Afacan dizi oyunculuğunun yanı sıra, tiyatro sahnesinde de rol almaktadır.

Resim yapmayı seven Elçin Afacan şarkı sözleri de yazmakta ve sporla da yakından ilgilenmektedir. Tenis ve Yüzme sporları ile ilgilenen Elçin Afacan bu iki dalda lisanslı sporcudur.

Medyapım tarafından FOX tv için uyarlanan ‘This Is Us’ dizisinin uyarlaması olan Aile dizisinde fazla kilo sorunu olan Kate rolü için Elçin Afacan rol alacak.
Çocukluğundan beri başı kilolarıyla dertte olan Beste (Elçin Afacan), otuz beşinci doğum gününde yeni bir karar alır. Bugüne kadar hayatı umduğu gibi gitmemiştir ve artık dizginleri ele almanın vakti gelmiştir. Ne pahasına olursa olsun zayıflayacaktır. Hiçbir şey onu yolundan alıkoyamaz. Aşk dışında.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.