Hayat Bazen Tatlıdır Neden Bitiyor Ne Zaman Bitecek?

[saritext]Hayat Bazen Tatlıdır dizisi 30 nisan pazar günü 26. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek.[/saritext]

[mavitext]Güncelleme: [/mavitext]Öncelikle şunu belirtelim ki kesin olarak Hayat Bazen Tatlıdır  dizisi sezon finali değil 30 nisanda final yaparak ekranlara veda edecek. Hayat Bazen Tatlıdır  dizisi başrol oyuncusu Birce AKALAY Hayat Bazen Tatlıdır  dizisinin yeni sezonda devam etmeyeceğini öğrenince ekranlardan çok uzak kalmamak için Fox Tv’de yeni sezonda başlayacak Deli Gönül dizisi ile anlaştı bile .

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi nisan ayında çok kan kaybetti. Pazar akşamları 25 bölüm ekranlara gelen ve genelde 4.0 ve üzeri reyting alarak beklentileri karşılamayı başaran Hayat Bazen Tatlıdır dizisi pazar akşamları Survivor’dan sonra bir de Savaşçı dizisinin başlaması ile oldukça geriledi.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisini ne yazık ki iyi reytingler alarak yayın hayatına başlayan Savaşçı dizisi final yaptır; zira Hayat Bazen Tatlıdır dizisi 3.75 reyting ile beklenin altında kaldı.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ne yazık ki sezon sonunda final yapacak ve 2017 2018 yeni sezonunu göremedi.

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Reytingleri

Hayat Bazen Tatlıdır 24. Bölüm 9 Nisan 2017 Pazar 3.75  Reyting ile 7. sırada
Hayat Bazen Tatlıdır 23. Bölüm 2 Nisan 2017 Pazar 4.23 Reyting ile 6. sırada
Hayat Bazen Tatlıdır 22. Bölüm 26 Mart 2017 Pazar 4.24  Reytingi ile 6. sırada

Hayat Bazen Tatlıdır Final Fragmanı

Star Tv ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Hayat Bazen Tatlıdır erken final yapacağını duyurdu. Oysa ki sevilen dizinin epeyce geniş bir genç kitle tarafından sıkı takipçileri var. Reyting oranlarına baktığımızda da pazar günlerine ekranlara gelen pek çok diziyi yeni başlamasına rağmen geçmeyi başarmış bir dizi.

hayat-bazen-tatlidir-resmi

Ancak nerden çıktı bu erken final kararı dediğinizi duyar gibiyim. Sıkı bir Hayat Bazen Tatlıdır izleyicisi olarak şunu söyleyebilirim: ilk yayınlandığı günlerde yıllar önce yayınlanmış olan Hayat Bilgisi dizisine benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken dizi benzerlik içinden çok güzel farklılıklar çıkararak kalite bir sizi olduğunu bizlere kanıtladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Hayat Bazen Tatlıdır Zeynep ve Onur 27 Kasım Bile Bile Şarkısı Videosu

hayat-bazen-tatlidir-resmi2

Ancak gelelim işin bir diğer boyutuna maddiyat. Bu dizinin arka planında da ekranda da gördüğümüz kadarıyla da kadrosu epeyce geniş ve gerçekten çok güçlü oyuncular mevcut. Ve bunlar için ayrılan bir bütçe söz konusu. Dizi ekibi ise bu gerekli olan bütçenin fazla olmasından dolayı sıkıntılar yaşamakta. Bu nedenle dizi setinden aldığımız habere göre Hayat Bazen Tatlıdır dizi erken final yapacak. Bu inanın sizler kadar bizleri de üzdü zira gerçekten izlerken hem güldük hem ağladık. Kısaca güzel bir diziydi. Aldığımız habere göre de 25.Bölümde ekranlara veda edecek. Okulların kapandığı haftaya yakın olması da bizlere o öğrencilerin sınav sonrası hallerinin gösterilip ekranlara veda edileceği izlenimini verdi.

Hayat Bazen Tatlıdır Neden Bitiyor Ne Zaman Bitecek? (20 Yorum)

  1. ya gununu baska bi gune alinsa izlenir belki bi deneseler

    ya bu dizi hayartimda izledigim en guzel dizi

  2. Kendiniz kaybedersiniz ben söyliyeyim.ya biz bu diziyi izliyoruz niye böyle yapıyorsunuz yaa Allah kahretsin daha biz sevda ile korayın torunlarınıda görecektik

  3. BIZ BU DIZIYI COK SEVIYORUZ COK MARAGLI DIZIDI BURAKLA GOZDE BIRBIRINE COK YAKISIYOR LUTFEN ARALARI HIC BOZULMASIN HAYATLA CERAH COK YAKISIYOR