Hayat Bazen Tatlıdır Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

[saritext]Hayat Bazen Tatlıdır dizisi 30 nisan pazar günü 26. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek.[/saritext]

Öncelikle şunu belirtelim ki kesin olarak Hayat Bazen Tatlıdır  dizisi sezon finali değil final yaparak ekranlara veda edecek. Hayat Bazen Tatlıdır  dizisi başrol oyuncusu Birce AKALAY Hayat Bazen Tatlıdır  dizisinin yeni sezonda devam etmeyeceğini öğrenince ekranlardan çok uzak kalmamak için Fox Tv’de yeni sezonda başlayacak Deli Gönül dizisi ile anlaştı bile.

Star Tv ekranlarının sevilen gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır’ın finali yaklaştı. İstanbul Abidin Paşa lisesinde devam eden çekimlerde de sona yaklaşıldı. Nisan ayının 30’undan itibaren Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin final yaparak ekranlara veda edeceği açıklandı.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi yapımcısı Süreç Film’den26. bölüm ile final yapacağı bilgilerini doğruladı. Zira şuanda aldığımız tüyolara göre Star Tv ve Süreç Film arasında da yeni sezon anlaşması imzalanmadı.  Fox Tv ekranlarında Savaşçı dizisinin pazar akşamları yayınlanmaya başlamasından sonra Hayat Bazen Tatlıdır dizisi önemli reyting kaybetmiş ve Star Tv de yeni sezon anlaşması imzalamak istememişti.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin yeni bir yükseliş göstermeyeceğine inan Star Tv Hayat Bazen Tatlıdır  dizisi için kesin final kararı aldı. Hayat Bazen Tatlıdır yapımcısı Süreç Film dizi kadrosunu yeni sezon için elinde tutmayı başaramayınca başka kanallara da yayın hakları için teklif götüremedi.

Hayat Bazen Tatlıdır Final Fragmanı 30 nisan

dizibilgi google play

Hayat Bazen Tatlıdır Ne Zaman Sezon Finali Yapacak? (1 Yorum)

  1. Ne yani ben bir daha sevdami göremeyecek miyim ya ben sevdayı çok seviyorum o benim bir tanem