Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Tanıtım Fragmanı Videosu

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi 

hayat-bazen-tatlidir-dizisi-tanitim-resimleriHayat Bazen Tatlıdır Dizisi ilk bölümü ile 16 ekim pazar günü Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak
Gani Müjde tarafından senaryosu yazılan  ve Hamdi Alkan tarafından izleyici ile buluşturulacak Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile ilgili yeni gelişmeler var. Hayat Bazen Tatlıdır dizisi Süreç Film Star Tv’ye pazarlandı. Star Tv 2016 2017 yeni sezonda 16 Ekim pazar günü Hayat Bazen Tatlıdır dizisini izleyicisi karşısına çıkarak. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin oyuncu kadrosuna son olarak Poyraz Karayel dizisinde Sefer karakteri ile milyonların sevgilisi olan Kanpolat GÖRKEM dahil oldu.

Kanpolat GÖRKEM böylelikle ilk defa bir komedi tarzında dizide oynacak. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin romantik komedi tarzında olacağı ve Birce Akalay ile Ufuk Özkan’ın aşk yaşayacakları da gelen kulis bilgileri arasında.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için [pembebuton]tıklayınız  [/pembebuton]hayat-bazen-tatlidir-fragman-resimleri

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin tanıtım fragmanı ve Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin 1. bölüm fragmanı sayfamıza eklendi. Hayat Bazen Tatlıdır dizisi tüm tanıtım fragmanları sayfamıza eklenmiştir.

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Fragmanı İzle

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi çekimleri şuanda başlamadığı için biz oyuncular

Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi (1)ımızın tanıtımını ekliyoruz. İyi seyirler.