Hayat Bazen Tatlıdır Cerrah bey Kimdir Gerçek Adı

1 yorum
411

Hayat Bazen Tatlıdır Cerrah bey Kimdir Gerçek Adı

hayat-bazen-tatlidir-cerrah-kanbolat-gorkem-arslan-fotograflari-resimleriHayat Bazen Tatlıdır dizisinde Cerrah Bey aslında bir mafya babası olsa da kalbi sevgiye aç bir insandır. Oğlunu annesiz yetiştirmiştir; ancak hiç bir şeyden de onu eksik bırakmamaıştır. Oğluna anne sevgisi veremese ilgisini vermiştir; ancak oğlu Koray onun işini öğrendikten sonra sürekli ondan soğumuş ve babasından uzaklaşmıştır. Anne sevgisi olmadığı için oğlu Koray’ın böyle ipe sapa gelmez bir çocuk olduğunu düşünen Cerrah bey ona iyi bir anne bulmak istemektedir

16 Ekim Pazar günü star tv ekranlarında seyirci karşısına çıkacak olan Hayat Bazaen Tatlıdır adlı dizinin yapımcılığını Süreç filmin yaptığı senaryosunu Gani Müjde kaleme alırken yönetmen koltuğunda Hamdi Alkan oturmaktadır. Baş rollerini Birce Akay, Ufuk Özkan, Kanbolat Görkem Arslan paylaşmaktadır.

Hayat Bazen Tatlıdır Cerrah bey Kim? (Kanbolat Görkem Arslan)

4 Kasım 1980 Düzce doğumludur. Kendisini Poyraz Karayel Dizisinden Tanımaktayız. Ancak Kanbolat Görkem Arslan aslında bir çok dizi sinema tiyatro da rol almıştır.  Bunlara değinecek olursak “Çemberimde gül oya” dizisinde Korkut rolünde, “Hatırla Sevgilide” Mahir Çayan rolünde, “Asi” Dizisinde Ali Uygur rolünde, “Ayrılık” Dizisinde Ömer, “Yer Gök Aşk” Dizisinde Mehmet rolünde, “Tatar Ramazan” Dizisinde  Savcı Ömer Yücel, “Poyraz Karayel’de” Sefer Rolünde oynamıştır. Kendisine Dizibilgi.tv ailesi olarak başarılarının devamını dileriz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hayat Bazen Tatlıdır Cerrah bey Kimdir Gerçek Adı (1 Yorum)