Menü Aç/Kapat
Hayat Bazen Tatlıdır Asya Kimdir? Dizileri Fotoğrafları İnstagram Hayat Bezen Tatlıdır 13.10.2016
Hayat Bazen Tatlıdır Asya Kimdir? Dizileri Fotoğrafları İnstagram

Hayat Bazen Güzel Asya (Melis Sezen)melis-sezenasya-hayat-bazen-tatlidir

 

Asya (Melis Sezen) 1993 doğumlu Selimpaşa Atatürk Anadolu Lisesinde okudu 23 Temmuz 2014 Yılında Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümünü Kazandı. Memleketi İstanbul’dur. twitter adresi @MelisSezenn dir. Galatasaray taraftarıdır. Dizide İstanbul’un Anadolu yakasındaki Anadolu lisesinde Hayat öğretmenin öğrencisi olacak. Melis’e Dizibilgi.tv adresi olarak başarılar dileriz.

Melis Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile önemli bir çıkış yaşayabilecek bir oyuncu zira tanıtımlarda bile güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde canlandıracağı Asya karakteri Melis Sezen’in oyunculuk hayatı için önemli bir rol olacaktır. Melis Sezen’in bir sosyal medya fenomeni olduğunu ve İnstagram’da da hatırlı sayılır bir takipçisi olduğunu da söyleyebiliriz.

Hayat Bazen Güzel Asya‘nın (Melis Sezen) Fotoğrafları

 

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

Anonim

süper bir film

Cevapla

gamze

Hayat Bazen Tatlıdır dizisini çok beğenerek izliyor ve asya karakterini canlandıran MELİS SEZENİ
ÇOK
SEVİYORUM

Cevapla

merve

Konu hakkında yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.cokbegeniyorum

Cevapla

Hasan Huseyin Sarikaya

hayat bazen tatlidir oyuncusu asya melis sezen seni cok seviyorum cok buyuk hayraninim keske seni.bi.kere gorebilsem bi.selfie cekebilsem SENİ COK.SEVİYORUM basarilarbdiliyorum

Cevapla

melis sezerin hayranı

hayat bazen tatlıdırı çok seviyorum melis sezeri ayrı seviyorum keşke cuma günü yada cumartesi günü olsa çok sevinirim hayat bazen tatlıdırın her bölümünü kaçırmadan izliyorum hiç bitmesin istiyorum çok güzel ordaki büyün oyuncullara sevgiller saydıllar öpüyorum keşke melis sezerle karşılaşa bilsek hepsine başarıllar melis sezeri çok seviyorum

Popüler Haberler