Hayat Bazen Tatlıdır 18 Aralık Pazar Özeti 11.Bölüm Fragmanı

Hayat Bazen Tatlıdır 11 Aralık Pazar günü 11.Bölümü ile izleyiciyle buluşacaktı. Ancak ülkemizde yaşanan acı olaylardan dolayı ekranlarda olamadı. Gençler tarafından büyük bir ilgiyle izlenen Hayat Bazen Tatlıdır 18 Aralık Pazar günü yine etkili bir bölümle ekranda olacak. İzleyici Koray’ın bitmek bilmeyen kötülük planlarını izleyecek.

Hayat Bazen Tatlıdır 18 Aralık Pazar Özeti 11.Bölüm

hayat-bazen-tatlidir-hayat-seref-cerrah-resim

Burak Hayat öğretmenin evinde kalmaktadır. Gözde kapıyı açmak için gittiğinde Burak ve Gözde’nin karşısında Koray ve Sevda vardır. Burak durumu anlatsa da Sevda Gözde’ye bilek bilemeye devam etmektedir. Ve Burak’tan asla vazgeçmeyeceğini söylemektedir.

hayat-bazen-tatlidir-ogrenciler

Koray ise Gözde’nin peşini bırakmak istememektir. Abisi Cerrah verdiği Amerika’ya gönderme sözü de bir diğer şok olma sebebidir. Koray tabiki gitmek istemez. Amerika olayını yanlış anlayıp Koray’ın İngilizce öğrenmek için gideceğini düşünen Şerif Bey okulda İngilizce konuşma konusunda icraatlara geçer. Ancak durum hiç de öyle değildir. Koray bütün bunlarının sebebinin Hayat olduğunu düşünerek daha da sinirlenip kötülük planlarına devam eder. Bakalım bu defa neler yapmayı planlamaktadır. İzleyip hep beraber görelim.

Hayat Bazen Tatlıdır 11 Aralık Fragmanı

En kısa sürede eklenecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Hayat Bazen Tatlıdır 27 Kasım Fragmanı ve Özeti