Hayat Bazen Tatlıdır 13 Kasım Özeti

Hayat Bazen Tatlıdır dizisi 13 Kasım Özeti

13 Kasım pazar akşamı Hayat Bazen Tatlıdır  dizisi 5. bölümü ile izleyicisi karşısına çıkacak. Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ekranlara gelmeye başladığı ilk bölümden itibaren diğer pazar dizilerinden çok daha iyi reytingler almaya devam ediyor.

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin 13 kasım özeti şuanda yayınlanmadı; ancak sizlere Hayat Bazen Tatlıdır setinden aldığımız bir kaç tüyoyu aktaracağız.hayat-bazen-tatlidir-13-kasim-resimleri

Hayat Bazen Tatlıdır 5. bölüm Fragmanı

Hayat Bazen Tatlıdır dizisinin 5. bölümünde Burak Sevda ile olan aşklarında bazı sıkıntılar görmektedir. Zira Sevda Burak’ı çok sıkmaktadır. Burak’ın zaten yoğun olan hayatına Sevda’da gereksiz kıskançlıkları ile daha da yoğunluk katmaktadır. Sevda her ne kadar onu bırakacağında haklı çıksa da artık kara sevda değil çekilmez sevda olmaya başlamıştır.

Gözde ise Burak için erişilmez bir hedeftir. Artık her hareketi ile Burak’ın dikkatini çekmeyi başaran Gözde ise Koray’dan gün geçtikçe uzaklaşmakta ve Burak’a biraz daha yaklaşmaktadır.

Sevda ise Burak’ın günden güne elinden kaydığının farkındadır. Sevda çözümü Koray ile iş birliği yapmakata bulur. Zira bu iş birliği sonucunda Koray ve Gözde barışıp okuluna dönünce Burak’da Sevda’ya kalacaktır. Sevda’nın Koray ile iş birliği yapması ise Burak gözünde ki saygısının sıfırlanmasına sebep olurhayat-bazen-tatlidir-5-bolum-fragman-resimleri

Hayat Bazen Tatlıdır 13 kasım Fragmanı izle

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Hayat Bazen Tatlıdır Onur'un Söylediği Şarkının Sözleri

Hayat Bazen Tatlıdır 13 Kasım Özeti (1 Yorum)