Hayat Akarken Sunucusu Selen Görgüzel Alkan Kimdir? Konukları Uzmanları Kim?

Selen Görgüzel, teve2’ de 3 Aralık Pazartesi başlayacak ‘Hayat Akarken’ programıyla izleyici karşısına çıkacak.

 

Hafta içi her gün gündüz kuşağında ekrana gelecek projede, astrolojiden sağlığa, spordan güzelliğe kadar hayata dair her şey yer alacak.

Hayat Akarken programı ilk bölümü ile 3 aralık pazartesi günü saat 11:30 da izleyicisi karşısında olacak.

Hayat Akarken Sunucusu Selen Görgüzel Alkan’ı yeni programının ilk bölümünde eşi Hamdi Alkan yalnız bırakmayacak.

Hayat Akarken  programının 3 Aralık ta ekranlara gelecek ilk bölümünde Akunptur uzmanı Dr. Murat Topoğlu ekranların sevilen Psikolog’u Esra Ezmeci,  Gıda Mühendisi Elif Tanuğur Samancı ve Astrolog Demet Hoşman da yer alacak.

Selen Görgüzel Alkan Kimdir?

9 Şubat 1979’da İstanbul’da dünyaya gelen Selen Görgüzel Alkan, Merter ilk öğretiminde başladığı eğitimini İstanbul 50. yıl Tahran lisesinde tamamlamıştır. Babası Ender bey matbaacı, annesi Selma hanım ev hanımıdır. 1997 yılında Yılmaz Bektaş ile evlenmiş, 2003 yılında bu evliliği sonlandırmıştır. Bu evlilikten ilknaz isminde bir kızı vardır.

1995 Yılında liseye giderken Okan Bayülgen’in Televizyon çocuğu programında kamera arkasında partime çalışmaya başladı. 1996 yılında “Zirvedeki Sesler ” adlı programı sunarak ekran hayatına başlamıştır. TGRT de Sunuculuk, Muhabirlik ve Kanal 6 da “Ev Hali” adlı talk Show’un yapım ve sunuculuğunu yaptı. Sonrada bu programda ki yeteneği fark edilince Nezih Tuncay’ın yardımı ile Kandemir Konduk tarafından tiyatroya transfer oldu. Böylelikle çeşitli dizilerde oyunculuk yapmaya başladı.

Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Emanet, Deli Duran, Oğlum İçin, Tılsım Adası, Pars Narkoterör, Ağlamak Yok, Doktorlar, Kurtlar Vadisi gibi dizilerde başarılı rolleri canlandırmıştır. Enis Fosforoğlu’ndan  Oyunculuk, Emel Şenocaktan Şan Eğitimi aldı.  Eşi Hamdi Alkan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu O Hayat Benim dizisindeki Cevriye karakteriyle büyük bir kitle tarafından tanındı.

24 Nisan 2014 de Hamdi Alkan İle Roma da evlendi.

Şimdi ise, 3 Aralık 2018 Pazartesi teve2 de Hayat Akarken Programı ile seyirci karşısına çıkacak.

“Aslı”

İnstagram Sayfamız Açıldı. Takip Etmek İçin Tıklayın

dizibilgi google play

Hayat Akarken Sunucusu Selen Görgüzel Alkan Kimdir? Konukları Uzmanları Kim? (2 Yorum)

  1. Selam. Aslıcım.çok güzel. Amma benim instagram sayfam yok : Analizlerin hepsi bir-birinden güzel , canım arakadaşım ☺❤

  2. İyi günler. Güzel arkadaşım. Aslım. Çok güzel . Analizlerin. Allah kolaylık versin. İnşallah. Allah yardımcımız olsun.