Hayalimdeki Gelinlik Yarışmacıları Kim? Sunucusu Başvuru Formu

Burak 29 Oca 2020 Haberler  0

Star TV yepyeni bir konsept olan Hayalimdeki Gelinlik adlı yarışma programı ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Şubat ayının ilk haftası yayınlanmasını beklediğimiz Hayalimdeki Gelinlik yarışmasının sunuculuğunu Alican Aytekin üstlenecek. Hem Aşçı Hem oyuncu olan Alican Aytekin ilk defa bir yarışma programı sunacak. Ufak Tefek Cinayetler dizisi sonrası bir süre ekranlarda göremediğimiz tecrübeli oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Tv Haberciliği ve Programcılığı mezunudur. Peki sunuculuğunu Alican Aytekin’in yaptığı Hayalimdeki Gelinlik yarışmasının ödülü ve kuralları neler?

Sadece gelinlerin değil anneler ve kayınvalidelerin yarıştığı bu programda her hafta değişmek üzere 5 kişi yarışacak. Yani kızlarının gelinlik seçiminde yardımcı olacak olan annelere de büyük görev düşmekte. Bunların yanı sıra Hayalimdeki Gelinlik Yarışmasında bir moda uzmanı da yer alacak. Bu moda uzmanı gelinlik seçiminde kızlara annelerinin yanı sıra fikirler verecek. Beraber gelinlik seçip onu takı ve aksesuar ile süsledikten sonra puanlama yapılacak ve haftanın lideri cuma günleri belli olacak. Haftanın lideri seçilen genç kıza birçok ödül verilecek. Hayalimdeki Gelinlik yarışmacıları kimler olacak? diye merak ettiğinizi hisseder gibiyim, birazda ondan bahsedelim.

Star TV’nin 4 Ocak’ta medyaya duyurduğu şubat ayında yayınlanacak olan Hayalimdeki Gelinlik’te ilk yarışmacı adayları yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. Belli olan 3 isimden sizlere bahsedelim:

Hayalimdeki Gelinlik Yarışmacıları


Meyra Nazlı Kaya

Güzellik uzmanı olan Meyra Nazlı Kaya ilk yarışmacılardan biri olmayı başardı. Güzellik uzmanı olduğu bilinen Meyra Nazlı Kaya İnstagram Adresi: @meyqueens ‘dir.


Aslı

Hayalimdeki Gelinlik yarışma programının ses getiren adaylarından biri olacağını düşündüğümüz Aslı, ortalığı kasıp kavuran yorumlara imzasını atacak. Henüz genç bir gelin olan Aslı’nın kayınvalide ve annesine olan tutumu da merak ediliyor.


Aslıhan

Adaşı Aslıyla beraber yarışmaya renk katacak adayların başında gelmekte.


İlayda

Kendisinden emin bir şekilde yorumlar yapan İlayda’nın doğru tespitler yapacağını düşünmekteyiz.

 

Hayalimdeki Gelinlik Başvuru Formu

Her yarışma programında olduğu gibi Hayalimdeki Gelinlik yarışması başvuru formu da yayınlanan kanal Star TV‘nin web sitesinde yer alıyor. Ayakkabı numaranıza kadar istenilen formu doldurup yolladığınızda uygun görüldüğü takdirde sizlere geri dönüş yapılıyor ve yarışmaya çağrılıyorsunuz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.