Hayal Ada TOPAKKAYA Kimdir? Kaç Yaşında( Deli Gönül Şükran)

Burak 10 Haz 2017 Deli Gönül  0

Hayal Ada TOPAKKAYA yepyeni bir çocuk oyuncu olarak Fox Tv’de muhtemelen Temmuz 2017’de ekranlara gelecek yeni dizi Deli Gönü ile izleyicisi karşısına çıkacak.  Hayal Ada TOPAKKAYA 2011 yılında dünyaya gelmiştir. Hande Aytar ajansın resmi oyuncusudur. Daha önce Tivibu ve Şölen çikolata Ozmo ve Omo reklamlarının yanı sıra Deli Sevda dizisinde de rol almıştır.

Son olarak 25 Film’in yeni dizisi Deli Gönül ile ekranlara gelecek olan tam bir çocuk reklam yıldızıdır. Tatlılığı ve şirinliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran  Hayal Ada TOPAKKAYA yapımcıların da dikkatinden kaçmamıştır.

Hayal Ada TOPAKKAYA Deli Gönül dizisinde Kadir Hoca’nın sevimli küçük kızına hayat verecektir.  Hayal Ada TOPAKKAYA ortalama 18 kg ağırlığında ve 120 cm boyundadır. Bu yıl ilk okula başlamıştır veya anaokulunu bitirmiştir.
[saributon]Deli Gönül[/saributon] dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız

Deli Gönül Şükran Kimdir?

Deli Gönül dizisinde Şükran Ölçek karakterine hayat veren Hayal Ada TOPAKKAYA dizi de 6 yaşında tatlı mı tatlı bir toruna hayat verecek. Hayal Ada TOPAKKAYA’nın canlandırdığı Şükran karakteri Mustafa dedenin torunudur. Şükran masallara çok meraklıdır. Onun penceresinden hayat bir masal diyarı gibi görünmektedir. Çok konuşkan ve sempatik bir çocuk iken sonradan yaşadığı travma sonrası konuşmayan bir çocuk hali ne gelmiş ve herkesi çok korkutmuştur. 

Deli Gönül Tanıtım Fragmanı

 

Deli Gönül Neden Final Yapıyor? Finalde Neler Olacak (10. Bölüm)
Deli Gönül Neden Yayınlanmıyor Yayın Günü mü Değişti
Deli Gönül 11 Haziran Aman Aman Türküsü(Bir ayrılık bir yoksulluk biride ölüm)
Deli Gönül Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.