Hanım Köylü Dizisi Kemençeli Zurnalı Klarnetli Fon Müzikleri Şarkıları

Ekranlara yepyeni bir dizi daha geliyor. Star Tv televizyonun da başlayacak Hanım Köylü dizisinin müziklerine yazımızda yer veriyoruz. Sahnelerde kullanılan jenerik fon müziklerini dinleyebilir ve Hanım köylü dizisinde çalan kemençeli zurnalı ve klarnetli arka plan fon şarkıları ve türlerine ulaşabilirsiniz.

hanım köylü dizi müzikleri fon şarkıları dinle

Star tv de başlayan dizi adından anlaşıldığı gibi Köyde işlenecek. Bu yüzden de dizi sahnelerinde çalan müzikleri dizininin dokusuna uygun bir şekilde bir çok enstrümanla süslüyor. Özellikle çalan müziklerde Saz Klarnet ve kemençe kullanılacak. Egeli bir köyün konu alınacağı Hanım Köylü dizisinin sene boyunca yeni bölümlerinde çalan şarkılara ve müziklere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Özellikle dizide bolca sazlı türkülere yer verileceğini ön görüyoruz. Bakalım duygusal üzüntülü komik ve heyecanlı sahnelerde dizi daha hangi yeni müzikleri kullanacak.

Yapı olarak komik bir dizi olan Hanım Köylü yer yer çok duygusal sahnelerde çekecek. Dizinin müziklerini yapan ve söyleyen isim belli olur olmaz sizlerle paylaşacağız.

Klarnet Saz Jenerik FON Müziği

Zurnalı Kemanlı Jenerik Başlama Müziği Şarkısı

Komik Sahneler Arka Plan Fon Müzikleri

Hanım Köylü Darbukalı Sazlı Fon Müziği Dinle