Hanım Köylü 4 Temmuz Var Mı Yok Mu ? Neden Yayınlanmıyor ?

Hanım Köylü Neden Yayınlanmıyor ? 11.Bölüm Star Tv Yayın Akışı

hanım köylü 11. bölümEkranların sevilen dizilerinden Hanım Köylü 10.bölüm ile ekranlarımıza gelmişti. Herkes 11.bölümü beklerken fragmanı yayınlanmadı.

Bunun nedenini Ramazan bayramı dolayısıyla olduğunu anlamak pek zor değil.Hanım Köylü dizisinin 11.bölüm Ne zaman çıkıyor Sorusunun cevabı da aslında makalemizin içinde.Son bölümde çok hareketli geçen hanım köylü dizisinde 4 temmuz fragmanı henüz yayınlanmadı yayınlandığı zaman Haberimizde güncelleyeceğiz.

Hanım Köylü Bitti Mi Final Mi Yaptı ?

Hanım Köylü 4 Temmuz Var Mı Yok Mu ?

Sevilen ege köy dizisi 4 Temmuz pazartesi yayınlanması gereken 11. Bölümünü 11 Temmuz Pazartesi akşamı Star Tv’de ekranlara getirecek. Yani dizi 4 Temmuz akşamı Ramazan Bayramı tatilinden dolayı 1 haftalık tatile girecek. Ramazan Bayramı boyunca bir çok dizi gibi Hanım Köylü yayında olmayacak.

Hanım Köylü 4 Temmuz Var Mı Yok Mu ? Neden Yayınlanmıyor ? (8 Yorum)

  1. Star tvye sesleniyoruz dizi çok güzel bitmesini hiç istemiyoruz bu kadar sevilen bir dizinin final yapması çok saçma bizim sesimize kulak vermeniz dileğiyle

  2. Allah belimizi vermese ben sizin belanızı veri cem ne demek viticek ya bu film saatleri sayıyorum ne zaman çıkıcak diye bunlar gitcek diyorlar

  3. Ya lutfen hanim koylu dizisi bitmesin biz cok buyuk bir hevesle heyecanla izliyoruz lutfen yalvariyoruz size final olmasin 13 bolum bu kadar cabuk final olurmu boyle guzel bir dizi eyer Hanim Koylu dizisi biterse ben cok uzulurum 🙁 Yusuf cim seninde ayri bir hayraninim ve seni cok ama cok seviyorum♡…….