Menü Aç/Kapat
Hanım Köylü 1 Ağustos Final Fragmanı İlkgün’ün Düğünü 13. Bölüm Hanım Köylü 19.07.2016
Hanım Köylü 1 Ağustos Final Fragmanı İlkgün’ün Düğünü 13. Bölüm

Hanım Köylü  1 Ağustos Final Fragmanı

Star Tv ekranlarında bir harika dizi daha finale zorlanıyor. Türk halkının en çok sevdiği ve final yapmasına en çok tepki gösterdiği dizilerden olan Hanım Köylü dizisi  1 Ağustos akşamı final yaparak ekranlara veda edecek.

Hanım Köylü Dizisi neden final yapıyor? Detaylar için[pembebuton] TIKLAYINIZ[/pembebuton]

Hanım Köylü 7. bölüm

Şunu belirtmeliyim ki bir medya yazarı olarak ve televizyon izleyicisi olarak artık Gold Filmin özellikle de Faruk TURGUT’un dizilerini izlemeyi ve takip etmeyi düşünmüyorum; sebebi ise reytingleri iyi olsa bile final yaptırıyor. Bana göre izleyicisine küfür ediyor. Zira ben kaç bölüm ilemişim bağlanmışım devam etsin isterim nedir yani paraya bu kadar tutkun olmak. Bu işten de az kazan

Hanım Köylü Dizisi 13. bölüm Finalde neler olacak?

Bildiğiniz üzere İlkgün’ün babası İlkgün’ü tarlaları almak için Fikri’nin büyük oğlu sandığı Koptagel’e vermişti. Koptagel bu işten memnunken Elmas ve Ferit delirmişti.

Elmas ise kendisine olan aşkını kullanarak Reşat Döner’in tüm mal varlığına el koymuştu. İlkgün ise asla Koptagel’i istememişti; ama babasına da bir türlü karşı çıkamamıştı. Sonunda Ferit tüm bu sorunlara çare buldu.

Ferit hem Düzgün’ü ikna ederken hemde köy kadınlar meclisini ikna eder ve İlknur ile nikah masasına oturur. İlknur ve Ferit Nikah masasına oturur ama köyde yerinden oynamadık taş kalmaz.

Hanım Köylü 1 Ağustos Final Fragmanı
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

İlknur mehmut

Keske bitmeseydi

Cevapla

A

Final yapmasın

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler