Hanife Zuhal Topal’ladan Neden Ayrıldığını Açıkladı? Şubat 2017

Zuhal Topal’la isimli programda fenomen olmayı başara gelin adayı Hanife Gurdal resmi İnstagram hesabındna Zuhal Topal’la isimli programdan ayrıldığı açıkladı. Peki Hanife neden Zuhal Topal’ladan ayrıldı işte detaylar

  1. Neden Zuhal Topal’la isimli programda Hanife’nin papucu dama atıldı. Zuhal Topal’lanın yeni fenomeni Dilek ve İbrahim oldu. Dilek ve İbrahim artık programın göz bebeği.
  2. Hanife Gurdal’ın bir gece klubünde erkek arkadaşları ile eğlendiği anları ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Hanife gece klubu görüntülerini müsbet olarak değerlendirilen ailesine açıklayamadı. Aynı zamanda bu görüntülere gelen tepkiler Hanife’nin sinirlerini bozdu

Hanife Gurdal hesanından yaptığı açıklamada aynen şunları söyledi.  Zuhal Topal’ın sunduğu izdivaç programının gelin adayı Hanife’den, birkaç gündür haber alınamıyordu. Sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yapan müzmin gelin adayı, programdaki geleceğiyle ilgili kararını duyurdu.

Hanife, “Artık İzmir’de ailemle birlikteyim. Soru sorup durmayın yokum bundan sonra, ilk kez yapmıyorum bu açıklamayı ama bu kez son. Telefon numaramı değiştirdim iş birliği yaptığım firmalar bana dm’den ulaşabilirler” ifadelerini kullandı.

Hanife Zuhal Topal’ladan Neden Ayrıldığını Açıkladı? Şubat 2017 (1 Yorum)