Hanife İle Umut Neden Ayrılıyor 13 mayıs Zuhal TOPAL’la

Hanife İle Umut Neden Ayrılıyor 13 mayıs Zuhal TOPAL’lahanife umut 13 mayıs

Fox Tv ekranlarının sevilen izdivaç programı Zuhal TOPAL’la izleyenleri  şok eden bir karar açıklandı. Zuhal TOPAL’la programının en popüler çifti olan Hanife ve Umut arasında şok bir tartışma gerçekleşti. Hanife her ne kadar Umut’un kendisini sevmeye çalışmasını anlasa da sevmeyi başaramadığını bu nedenle de onu daha fazla zorlayamayacağını açıkladı. İşte Hanife’nin şok kararının arkasında yatan gerçekler.

Hanife Umut’u kendisine sevmesi için çok zorladığını ancak; Umut’u daha fazla zorlayamayacağını açıklayarak stüdyo ve tüm Türkiye’yi şoke etti.

Umut ise onu sevmek için zamana ihtiyacı olduğunu; bunun oyun olmadığını niyetinin gerçekten tanımak olduğunu açıkladı. Umut Hanife’nin bir gülüp bir ağlamasını anlayamadığını iddia ederken; Hanife’nin cevabı ne yapayım arkdandan yas mı tutayım dedi.

Umut ise Hanife’ye ona ısınamadığını açık açık söylerken bu durum Hanife’yi çok zorluyor. Hanife evlenmek için acele ederken; Umut maddi sıkıntıları olduğu için ve dayısı hasta olduğu için bu sezon düğün yapamayacağını açıkladı.

En son olarak Hanife’ye bu ay bana bir zulüm gibi geldi dedi.