Hanife Gürdal’ın Yeni Sevgilisi Furkan Alkoç Kimdir?

Zuhal Topal’la ile ünlenen ve İnstagram’ı aktif kullanması ile milyonlarca takipçiyi yakalamayı başaran Hanife Gürdal şimdi de yeni sevgilisi ile gündemde kalmaya devam ediyor. İzmir’li Hanife Gürdal İnstagram sayfasında  Furkan Alkoç isimli bir genç ile adeta sarmaş dolaş fotoğraflar yayınladı.

Zuhal Topal’da yaşadığı aşklar ile gündemden hiç düşmeyen Hanife Gürdal sosyal medyadan paylaştığı fotoğraflarda yeni sevgilisi cümle aleme gösterirken oldukça mutlu olduğu da görüldü. 

Furkan Alkoç Kimdir?

Furkan Alkoç’u Zuhal Topal’da onlarca kişi istemişti; ancak fenomen gelin adayı Hanife Gürdal mutlulu Zuhal Topal’da değil İzmir’de buldu.  Her insan hak ettiği gibi yaşar diyen Furkan Alkoç muhtemelen İzmir’li ve Hanife ile bir kaç aydır tanışıyorlar. Furkan ALKOÇ bir usta

Hanife’nin sevgilisi Furkan Alkoç’un İnstagram adresi için[mavibuton] tıklayınız[/mavibuton]

Hanife ve Furkan magazin habercilerinden uzak bir aşk yaşamak isterken sosyal medyadan paylaştığı bu fotoğraflar artık tekrar gündem de yer alma çabaları olarak görülebilir. İşte Furkan ve Hanife çiftinin çektiği eğlenceli videolar

Furkan Alkoç ve Hanife Gürdal Videosu

dizibilgi google play

Hanife Gürdal’ın Yeni Sevgilisi Furkan Alkoç Kimdir? (4 Yorum)

  1. Ya bu kız bildiğin s… taktığın örtünün ne anlamı kaldı el alemin erkekleriyle sarmaş dolaş yazık sana Hanife 😉

  2. Yaaaaa hanıfecıgım ısallah aradıgın kızıyı bulmussundur dondurmacımı olsunsenı beslesınde ama senbundan ayrılmadınmıgecen temedınmı kalbımde bırısıtok dıye ama serkanın yerı baskaydı hayırlısı olsun sen ıkısey ıstıorum demıstın olmadı demıstın bunlar yazaskımı .

  3. Yahu bize ne bundan? Hem ünlü biri değil hem rezil kişiliğin tekidir bu. Dizi sitesi burası. Bu kimdir, bu haber nedir şimdi? Kınıyorum sizi Resul bey.