Hangimiz Sevmedik 29 Temmuz Cuma Neden Yok 2. Bölüm

Hangimiz Sevmedik 29 Temmuz Cuma Yayında Olmayacak

Trt 1 ekranlarının en şansız dizilerinden Hangimiz Sevmedik bir türlü ikinci bölümü ile ekranlara gelemiyor. Yüksek Askeri Şura toplantısı nedeniyle haber açısından zengin bir gün olan 29 temmuz cuma günü Trt yine Hangimiz Sevmedik dizisini yayınlamayacak. 29 temmuz cuma 20:30 da Hangimiz Sevmedik dizisi 2. bölüm yerine haber programı yayınlanacak.

hangimiz sevmedik afiş

Hangimiz Sevmedik 2. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Hangimiz Sevmedik dizisi 2. bölümü ile kesin olarak  5 ağustos cumartesi günü Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Özellikle ülke içinde çok kötü bir gün yaşanmaz ise bu sefer Trt 1 Hangimiz Sevmedik’i izleyicisi ile buluşturacak.

Hangimiz Sevmedik Dizisi Neden Yayınlanmıyor? Hangimiz Sevmedik Yayından mı Kaldırıldı?

Hangimiz Sevmedik dizisi kesinlikle yayından kaldırılmadı; ancak bilindiği üzere halk demokrasi böbeti için meydanlarda. Bu nedenle de Trt 1’in izlenme oranları oldukça düşük. Ayrıca Hangimiz Sevmedik dizisinin yeni bölümü yayınlanırsa halk izlemek için nöbeti bırakabilir. Bu nedenle Hangimiz Sevmedik dizisi nöbetin bittiği 5 ağustos cuma günü 2. bölümü ile ekranlarda olacak.

Hangimiz Sevmedik dizisini yayınlamayan Trt 1’e tepki gösteren izleyicilere seslenmek istiyorum “unutmayalım vatan olmazsa Hangimiz Sevmedik dizisi de olmaz”

Hangimiz Sevmedik 5 Ağustos Cuma Fragmanı

Hangimiz Sevmedik 29 Temmuz Cuma Neden Yok 2. Bölüm (2 Yorum)

  1. Keşke selen soyder gitmeseydi çünkü dizinin tadı kalmadı.
    Bu ıtır hiç güzel değil lütfen hangimiz sevmedik dizisine selen soyder geri dönsün.