Hangimiz Sevmedik 22 Mayıs’ta 40. Bölümü İle Final Yapacak

Hangimiz Sevmedik dizisi için ne yazık ki final kararı alınmış gibi görünüyor. Zaten çok düşük  devam eden reytinglere bir de yeni bir ayrılık haberi geldi. Hangimiz Sevmedik dizisinde erkek başrol olarak yer alan Can Yaman Dolunay isimli Star TV’nin yeni dizisi ile anlaştığını duyurdu. Hangimiz Sevmedik dizisi hayranları Tarık’larının bu kararı ile büyük bir şok yaşadı.

Aldığımız son resmi olmayan tüyolara göre Hangimiz Sevmedik dizisi çekimleri tamamlandı. Finalde Münir ile Adile evlendi. Hatta çifte düğün oldu ve Emel ile İlyas’ta muratlarına erdi. Bakalım bu iddialar doğru çıkacak mı

Aslında Hangimiz Sevmedik hayranları için üzücü karar bizce daha önce açıklanmıştı ancak bu medyaya duyurulmasa da işsiz kalmamaları için oyuncular ile paylaşılmıştı. Hangimiz Sevmedik dizisi  1.3 reyting seviyesine kadar gerilemişti. Trt 1 bile olsa Hangimiz Sevmedik dizisi bu reytingler ile yeni sezonu zaten göremezdi; ancak aile ile izlenebilecek bir romantik komedi olduğu için devlet politikası olarak devamına karar verişmiti bence. zira sadece kar için kurulan bir kuruluş değil TRT 1

Hangimiz Sevmedik Son 2 Bölüm Reytingi

Hangimiz Sevmedik 38. Bölüm 8 Mayıs 2017 Pazartesi 1.31 Reyting ile 39. sırada
Hangimiz Sevmedik 37. Bölüm 1 Mayıs 2017 Pazartesi 1.61 Reytingi ile 32. sırada

Hangimiz Sevmedik Final Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmadı

dizibilgi google play

Hangimiz Sevmedik 22 Mayıs’ta 40. Bölümü İle Final Yapacak (6 Yorum)

  1. Trt aile dizilerine kıyım yapıyor. Önce baba candır ardından hangimiz sevmedik sonra seksenler. Ailece izlenen ne varsa bitti .hadi seksenler tıkandı. Lakin yeni oyuncular filan çözülürdü. Ama hangimiz sevmedik daha ilk sezonu karşısında ne olursa olsun evinde dekoder olan 2500 3bin kişi salak aptal diziler izlesin diye biz dizimizden olduk.yazik yaaa.

  2. Hangimiz sevmedik final yapmamalidi.cok boyuk hayal kirikligi yasadim ,su an. Uzuldum cok mutsuzum yemin ederim.

  3. Sevisme sahnesi olan dizilerin reytingleri hep iyi oluyor ama o dizileri izleyenler ise hep sevisme sahnelerinden dolayi rahatsiz olduklarini dile getiriyorlar yinede izliyorlar anlamis deyilim ama boyle seviyeli dizileri ise izleyen olmuyor oysaki cok guzel ve eylenceli dizi. Ve demek olar ki sevisme sahnesi olan dizileri daha cok seviyorlar ve izliyorlar her ne kadar izliyemiyoruz deseler bile.