Hangi Dizi Nerede Çekiliyor-Sahnesi Nerede Çekildi ? 2015-2016

Yazımızda en çok izlenen dizilerin çekimlerinin yapıldığı yerlere ve dizi setlerinin bulundukları konumlara yer veriyoruz…Bu senede kanallarda bir çok yeni dizi yayınlanmaya başladı. Her geçen gün artan pazarıyla Türk dizisi kendini geliştirmeye devam ediyor.

Harcanan paralar verilen reklamlar milyon liraları bulurken bütün dizi yapımcı ve kanalları reytingleri yükseltmek için büyük çaba sarfediyor. İşte bu paraların harcandığı diziler içinde Dizinin çekildiği yerler, nerelerde çekilmesi gerekiyor gibi konular çok önem arz ediyor.

İşte Sizler için hazırladığımız yazıda Diziler Nerelerde Çekiliyor ? En önemli Sahneleri Hangi Mekanlarda Çekiliyor ? Kiralık Aşk, Kırgın Çiçekler, Yazın Öyküsü, Güneşin Kızları ve İlişki Durumu Karışık dizilerinin sahneleri hangi ilde çekiliyor ? Sorularının cevabı aradık…

Kiralık Aşk Dizisi Nerede Çekiliyor ? Hangi Şehirde ? Seti Nerede ?

Bu senenenin en flaş dizilerinden Kiralık Aşk dizisi İstanbul daki setinde sahnelerini çekiyor. Komil sahnelerini Beylik Düzündeki Mega kentte çek dizi bazı sahnelerinde lüks mekanlarıyla dikkat çekiyor.

Güneşin Kızları Dizisi Nerede Çekim Yapıyor ? Sahnelerini Nerede Çekiyor ?

Kanal D ekranlarının 2015 yeni dizisi olan Güneşin Kızları çekimlerini farklı illerde yapıyor. İzmir ve İstanbul da bulunan setlerinde sahneleri çeken dizi Kanlıca daki setinde yeni bölümlerini çekmeye devam ediyor. Videoda Ağva çekimlerinden bir kısmını izleyebilirsiniz.

İlişki Durumu Karışık Nerede Çekiliyor ? Sahneleri hangi Mekanlarda Çekiliyor ?

Bu sene başlayan dizi Show Tv ekranlarında karşımıza çıkıyor. Farklı sahneleriyle gündem yaratan dizide güzel ve farklı yerlerdeki çekimler gö zdolduruyor. Dizinin setleri İstanbul ve Kocaeli de bulunuyor.

Yazın Öyküsü Dizisi Nerede Çekiliyor ?

Bu senenin yeni dizilerinden Yazın Öyküsü çoğu dizi gibi yine İstanbulda ki setinde çekimlerini yapıyor. Sahnelerinde kullandığı evlerin doğallığı ile güzel sahneleri bulunan dizi Kanal D ekranlarında devam ediyor…

Kırgın Çiçeklerin Sahneleri Nerede Çekiliyor ? Hangi İlde Çekiliyor ?

Atv ekranlarının en çok izlenen dizisinin çekildiği şehir İstanbul. Kırgın Çiçekler Seti Kadıköy de bulunuyor. Dram ve duygusal dolu dizide Cemre ve zengin ailesinin yaşadığı evler güzel ve lüks mekanlardan oluşuyor.

Yetimhane kızlarının hayat mücadelesini anlatan dizinin setinden özel görüntüler işte sahnelerin çekildiği kamera arkası görüntüleri…

Hangi Dizi Nerede Çekiliyor-Sahnesi Nerede Çekildi ? 2015-2016 (1 Yorum)