Hangi Dizi Nerede Çekiliyor? 2019-2020

Burak 02 Ağu 2019 Benim Adım Melek  0

Yeni Sezonun başlamasına az bir zaman kala kanallar yeni dizi projelerini açıklıyor ve seyirci de bu yeni dizilerin oyuncu kadrosunu, konusunu ve nerede çekildiğini merak ediyorlar. Biz de siz değerli ziyaretçilerimize 2019- 2020 yeni sezonda hangi dizi nerede çekiliyor?  bu sayfa da bilgi vermek istedik.

Benim Adım Melek Nerede Çekiliyor?

Trt 1 de yayınlanacak olan yeni dizi Benim Adım Melek, ilk olarak Sırbistan’da başlayacak, daha sonra çekimler Gaziantep’de devam edecek.Gaziantep’in turistik yerlerinde çekilen dizinin bir kısmı da Mardin’de çekilecek.

Güvercin Dizisi Nerede Çekiliyor?

Star Tv’nin yeni dizilerinden birisi olan Güvercin Dizisi Gaziantep’de çekilecek. Oyuncu kadrosu konusunda çalışmalar sürüyor. Güvercin, tarz olarak günümüz dizilerinden Hercai tazında olacak.

Kuzey Yıldızı Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizinin çekimlerine 28 Temmuz tarihinde başladı. Karadeniz hikayesi olan Kuzey Yıldızı’nın çekimleri Ordu’da yapılmakta. Daha sonra İstanbul da devam edecek. Ordu’da iki ailenin birbirleri ile kavga etmeleri sonrasında yine birbiri ile aşık olan iki genç Kuzey ve Yıldız’ın hem komik hem de romantik hikayeleri anlatılacak.

Mucize Doktor Dizisi Nerede Çekiliyor?

Fox Tv ekranlarında MF Yapım tarafından uyarlanacak olan dizi Mucize Doktur’un çekimleri 25 Temmuzda başlamıştır. Amerikan yapımı olan 2017’de çekilen dizi The Good Doctor dizisinden uyarlama yapılacaktır. Dizide Ali isimli Otizm ve Savant sendromlu bir gence Taner Ölmez hayat verecektir.

Dizinin çekimleri Bilecik’in tarihi garında başlamıştır. Vezirhan beldesinde devam etmiştir. Bilecik ilinin merkezine bağlı Başköy, Küplü, Gülümbe ve Dereköy’de çekilmeye devam etmekte dizinin çekimleri daha sonra İstanbul da “İstanbul Pendik’te ki MedikalPark hastanesi olacaktır.

Ramo Dizisi Nerede Çekiliyor?

Ramo dizisi Ada’da çekilecek.

Sefirin Kızı Nerede Çekiliyor?

Sefirin Kızı dizisinin çekimleri Muğla’da yapılacak.

Sevgili Geçmiş Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizinin çekimleri İzmir’de yapılacak.

Şampiyon Dizisi Nerede Çekiliyor?

Balgat ve civarında, ayrıca Beykoz’da gerçekleştirilecek.

Zümrüdü Anka Dizisi Nerede Çekiliyor?

Zümrüdü Anka dizisi de Star TV’de olacak. Seçkin Özdemir ve Melis Sezen’in isimleri geçiyor.Cemal Şan’ın yöneteceği dizi, Kapadokya’da çekilecek.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.