Hande Katipoğlu Kimdir (Sarı Melekler Füsun Gerçek Adı)

Burak 08 Eyl 2017 Haberler  0

Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği Kanal D’nin yeni dizisi Sarı Melekler’in oyuncu kadrosu belli oldu. Sarı Melekler dizisinde Ali Şan ile partner olacak isim Çağla Şikel olarak beklenirken dizide Ali Şan’ın eşi karakteri Füsun’a Hande Katipoğlu’nun hayat vereceği öğrenildi.

Deneyimli oyuncu Hande Katipoğlu Sarı Melekler dizisinde Metin’in pastahaneci eşi Füsun’a hayat verecek. [mavibuton]Sarı Melekler [/mavibuton]tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız.

Sarı Melekler Füsun Kimdir?

Sarı Melekler dizisinde Füsun Takcisi Metin’in biricik karısıdır. Metin karısı Füsun’a çok bağlı ve aşıktır. Füsun ve Metin’in ise Bilge adında çok bilge bir kızları vardır. Füsun’un en büyük problemi ise eltisi Seher’dir. Çağla Şikel’in hayat vereceği Seher karakteri ile Füsun bir türlü anlaşamayacak ve sürekli kavga tütecektir.

Hande Katipoğlu Kimdir?

Hande Katipoğlu’nu biz Yahşi Cazibe dizisinde canlandırdığı aptal sarışın Simge karkateri ile tanıdık bildik. 1983 doğumlu olan Hande Katipoğlu 34 yaşındadır. İstanbul’da doğum büyüyen Hande Katipoğlu ailesine ve İstanbul’a çok bağlıdır. Gaye Sökmen ajansa bağlı olarak ekranlarımıza çıkmaya başlayan Hande Katipoğlu Pis Yedili, Alemin Kralı ve Deli Dolu gibi bir çok yapımda da yer aldı.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.