Halka Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Burak 04 Ağu 2019 Haberler  0

Halka Dizisi radikal bir karar alarak yeni yeni oyuncular ve yeni bir konu ile sezona 2020 yılında başlayacak, aralarında Nazan Kesal’ın da olduğu 6 oyuncunun diziden ayrıldığı öğrenilmişti. Şimdi de Kaan Yıldırım Halka dizisinden ayrıldığını duyurdu. Halka Dizisinin hikayesinin farklı ilerleyeceği ve bu nedenle diziden ayrıldıkları söyleniyor.

Yapımcı Yusuf Esenkal  “Halka ne olacak?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Yeni bir formatta yayına girecek, yeni karakterler, yeni oyuncular ve yeni hikayelerle…”

Esenkal, “Halka ne zaman?” sorusuna ise “2020” yanıtını verdi.

Yapımcının belirttiği üzere dizi yeni karakterler ve yeni oyuncularla 2020 yılında yeniden izleyicilerin karşısına çıkacak.

Hande Erçel Dizide Olacak mı? Ayrıldı mı?

Hande Erçel kendisi halka dizisinin 2. sezon da devam edeceğini söylemişti. Ancak güzel oyuncunun adı yeni başlayacak olan Kurşun dizisinde geçmeye başladı. Bu durumda Halka Dizisi Hande Erçel olmadan Kaan Yıldırım ve diziden ayrılan bir çok oyuncu olmadan Yapımcının açıkladığı gibi yeni karakterler ve yeni oyuncularla devam edecek. Hande Erçel ile ilgili gelişmeler oldukça siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Dizi ile ilgili görüşlerinizi belirtmeyi unutmayınız.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Halka Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?” üzerine 2 yorum

  1. taha dedi ki:

    bencede devam etmeli benim izlediğim en kaliteli türk dizisi

  2. Şuayip dedi ki:

    HALKA DİZİSİ MÜTHİŞ BİR DİZİ LÜTFEN BAŞLASIN ÇOK SEVDİK OYUNCULAR DEĞİŞEBİLİR FAKAT O MÜZİKLER O İSTANBULUN GECE TEPEDEN ÇEKİMİ HARİKA..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.