Halka Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Burak 07 Kas 2018 Halka  0

Halka Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri Kim Kimdir ?

TRT 1 kanalının yeni projesi olan Halka ekrana gelmek için gün sayıyor. Serkan Cayoğlu’nun başrolünde olduğu Halka’nın yapımcılığını Payitaht Abdülhamit ve Fİlinta gibi dizilerin de yapımcılığını üstlenen Es Film gerçekleştiriyor. Dizinin senaryosunu ise Levent Cantek kaleme alıyor. Dizinin türü ise polisiye dizisi olacak. Ekim ayı içerisinde çekimlerine başlanacak olan dizi bir gecikme yaşanmadığı takdirde Kasım ayında izleyicisi ile buluşacak.

Halka Dizisi Oyuncu Kadrosu

Serkan Çayoğlu (Cihangir)

1987 yılında Almanya’da dünyaya gelmiştir. Ekonomi bölümünde eğitim aldığı üniversite yıllarında modellik de yapmıştır. Daha sonra oyunculuğa yönelen Çayoğlu, Dolunay Soysert’den oyunculuk üzerine özel dersler almıştır. Kuzey Güney dizisinde bölüm oyuncusu olarak yer almış ve ilk ekran deneyimini yaşamaıştır. Ardından Zeytin Tepesi dizisi ile kariyerine devam etmiştir. Daha sonra Kiraz Mevsimi dizi ile iyi bir çıkış yakalamış ve geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur. Bu dizinini ardından Hayatımın Aşkı dizisinde baş rolde yer almayı başarmıştır. Son olarak Börü dizisinin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

Hande Erçel (Müjde)

1993 yılında Balıkesir’de doğmuştur. Oyunculuğun yanı sıra modellik de yapmıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Türk Sanatları bölümünü tamamlamıştır. Eğitimi esnasında etrafındakilerin de tavsiyesi ile ajanslara kaydolmuştur. Çalışı Kuşu dizisindeki Zahide rolü ile dikkat çekmeyi başarmıştır. Çılgın Dershane Üniversite filmi ile beyaz perdede yer alan oyuncu Hayat Ağacı ve Siyah İnci dizilerinde önemli rollerde yer almıştır. Şarkıcı Murat Dalkılıç ile birliktelik yaşamaktadır.

Ahmet Mümtaz Taylan (Cemal Sandıkçı)

1965 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Üniversite de İktisat Bölümünü tamamlamış fakat daha sonra oyunculuğa yönelerek Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Oyunculuk bölümünü tamamlamıştır. Sayısız tiyatro oyununda yer almış ve Devlet tiyatrolarında yöneticilik yapmıştır. Hayat şarkısı dizisindeki Bayram karakterini canlandırmıştır. Son olarak İnsanlık Suçu isimli dizide Sami karakterine hayat vermiştir.

Nazan Kesal (Hümeyra)

28 Mart 1969 senesinde Manisa’da doğmuştur. Oyunculuğun yanı sıra yönetmenlik ve senaristlik de yapmıştır. Fazilet Hanım ve Kızları dizisindeki başarılı rolü ile tanınmayı başarmıştır. Buradaki Fazilet Çamkıran rolü ile çok sayıda izleyici ve eleştirmenin beğenisini kazanmıştır.

Burak Sergen

1961 yılında dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nı tamamlamıştır. Asıl kariyeri tiyatro alanında olan usta isim halen Ankara Devlet Tiyatrolarında yer almaktadır. 2015 yılında ekranlarda yer alan Kara Sevda dizisindeki rolü ile ülke çapında üne kavuşmuştur. Geçen sezonun flash dizisi Çukur’da yer alarak televizyon kariyerini sürdürmüştür. Bu dizide Baykal karakterine hayat vermiştir.

Halka Dizisi Final mi Yaptı? Yeni Sezonda Devam Edecek mi?
Kaan Yıldırım Halka Dizisinden Neden Ayrıldı? Halka Kaan Neden Yok? Öldü mü?
Halka Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Halka Diziden Ayrılan Oyuncular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.