Halka Dizisi Müjde (Hande Erçel) Kimdir?

Burak 18 Ara 2018 Halka  0

24 Kasım 1993 Balıkesir- Bandırma doğumlu, 1.75 cm boyunda, 57 kilodur. 
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde eğitim görmüştür. İlk olarak Trt ekranlarında yayınlanan Hayat Ağacı adındaki dizide oynamıştır. 

Oynamış olduğu Çılgın Dershane ismindeki gençlik dizisi oldukça beğenilmiş ve güzelliği ile göz doldurmuştur. Çılgın Dershane Üniversite dizisinde Meryem karakteri ile ekranlara gelmiştir daha sonra Güneşin Kızları adlı dizide Selin Yılmaz karakterine hayat vermiştir. Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hayat karakterini canlandırmıştır.

Tescilli güzel Hande Erçel

2012 tarihinde Azerbaycan’da yapılmış olan Miss Civilization Of The World güzellik yarışmasına katılmış ve bu yarışmanın neticesinde ikinci olma başarısı sağlamıştır.

Hande Erçel Güneşin Kızları adlı dizisi ile Yıldızı parlayan özel ödülüne sahip olmuştur. 42. Pantene Altın Kelebek ödüllerinde bu ödülü kazanmıştır.Yine 42. Pantene Altın Kelebek ödüllerinde en yakışan çift olarak Güneşin Kızların da Ali ile Selin olarak aday gösterilmiştir. 3. İTÜ Emös Başarı Ödüllerinde en iyi kadın dizi oyuncusu seçilen Hande Erçel bu ödülü Güneşin Kızları adlı dizideki rolüyle almıştır. 7. Medya ödüllerinde en iyi çıkış yapan kadın dizi oyuncusu olarak Güneşin Kızları dizisindeki rolüyle kazanmıştır.

Hande Erçel’in Rol Aldığı Yapımlar

Çılgın Dersane Üniversitede ile ekran macerasına başlayan Hande Erçel, 2014 yapımı TRT 1 dizisi ‘Hayat Ağacı’ ile izleyici karşısına çıktı. Genç oyuncu dizide İdil Fırat (Filiz) ve Fikret Kuşkan’ın (Murat) kızları Selen Karahanlı karakterine hayat verdi. Asıl çıkışını 2015 yapımı Güneşin Kızları dizisiyle yapan Hande Erçel, bu dizide Emre Kınay, Tolga Sarıtaş ve Evrim Alasya gibi isimlerle başrolü paylaştı. Son olarak Siyah İnci Dizisi’nde Tolgahan Sayışman’la birlikte başrol oynadı.

Çalıkuşu, Hayat Ağacı, Çılgın Dershane Üniversitede, Güneşin Kızları, Aşk Laftan Anlamaz, Siyah inci, şimdi de Halka dizisi.

Yapımcılığını ES Film’in yaptığı Halka dizisinde mafya babası İskender’in kızı Müjde’yi canlandıracak ve birbirinden intikam alan iki genç adamdan biri olan Cihangir ile aşk yaşayacak.

“Aslı”

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Halka Dizisi Müjde (Hande Erçel) Kimdir?” üzerine 3 yorum

 1. K.Azeri. dedi ki:

  Gûnaydin Aslim. Nasilsin? Te$ekkûr bilgiler için.Ben Handenin Azerbaycanda ikinci oldugu gûzellik yari$masini izlemi$tim ve sevmi$tim,çok gûzeldi. Ba$arilar diliyorum.Her kes bir kariyer kururken çok zahmet çekiyor,nelerise kurban veriyor. Kendi kendiliyinden hiç bir $ey olmuyor.Her kese,o cûmleden sana,sonsuz ba$arilar diliyorum canim benim.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı geceler canım, sabah işlerim olduğu için gelemedim. kendisi güzel kız bende beğeniyorum. Doğru söylüyorsun her şey emek istiyor. Emek olmadan olmuyor. Çok teşekkür ederim canım benim benim. Sen nasılsın? neler yapıyorsun?

   1. Şevval dedi ki:

    Handem umarım çok iyi bir dizi olur inşallah tutacak başroller çok iyi ama biz daha çok cihangir ve müjdeyi sevicez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.