Halka Dizisi İrem (Dilan Telkök) Kimdir?

Es Film’in yapımcılığındaki Halka dizisi ilginç konusuyla dikkat çekerken dizinin oyuncu kadrosu da dikkat çekmeye devam ediyor. Bu oyunculardan biride güzelliği ile dikkat çeken Dilan Telkök . Dizide İrem karakterine hayat verecek olan oyuncuyu ve canlandracağı karakteri yakından tanıyalım. ,

Hakla Dizisi İrem Kimdir ? Yaşı Boyu Sevgilisi

Dizide Dilan Telkök başroldeki Serkan Çayoğlu’nun partneri olacak. Bu da genç oyuncunun başrolde yer alacağı anlamına geliyor. Daha önceki haberimizde bahsettğimiz gibi Halka dizisinde Çukur dizisine benzer oalrak büyük bir suç örgütü olacak ve polislerin bu örgütle mücadelesi anlatılacak. Ayrıca Kaan ve Cihangir de bu örgütten intikam almak için omuz omuza verecekler. Dizide İrem, Cihangir’in nişanlısıdır fakat sürekli didişmektedirler. İrem Kaan ve Cİhangir’in intikam hırsından çok fazla etkilenecek ve zarar görecektir.

Halka Dizisi Dilan Telkök Kimdir ?

1995 yılında Sakarya’da doğmuştur. İlk olarak Muhteem Yüzyıl Kösem dizisinde yer almış olsa da Evlat Kokusu isimli dizide canlandırdığı Cemre karakteri ile tanınmaktadır. Bu dizinin ekran ömrü kısa olmuştur. Fox Tv de yayınlanan Neredesin Birader dizisinde başarılı bir performans kaydetmiştir. Güzel oyuncu Alman Dili ve Edebiyatı mezunudur. Oyunculuk eğitimlerini özel derslerle gerçekleştirmiştir. Güzel oyuncunun bilinen bir beraberliği bulunmamaktadır.

 

dizibilgi google play