Halka Dizisi Çağatay Erkmen (Hasan Yalnızoğlu) Kimdir?

Burak 02 Şub 2019 Halka  0

Trt 1 ekranlarında yayınlanan Halka dizisi oyuncu kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Diziye 6. Bölümle birlikte yeni karakterler dahil olacak. O karakterlerden biri de Çağatay Erkmen. Peki Çağatay Erkmen nasıl bir karakter ve onu canlandıran Hasan Yalnızoğlu kimdir ? Yakından tanıyalım.

Trt ekranlarının sevilen dizi Halka senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri çekiyor. Başrollerinde Serkan çayoğlu Kaan Yıldırım Hande Erçel ve Hazal Subaşı  gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizinye son olarak Hasan Yalnızoğlu dahil oldu.

Halka Dizisi Hasan Yalnızoğlu Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu

1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.92 metre boyunda olan Yalnızoğlu kaslı vücüdu ile dikkat çekmektedir. Jimnastik, futbol ve yüzme gibi sporlarla ilgilenmiştir. Ayrıca savunma sporları ile de uğraşmıştır.

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü mezunudur. Uzun yıllar modellik yapmış ve katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında Kenan İmirzalıoğlu’nun ardından 2. olma başarısını göstermiştir. Turkish Power isimli pankreas güreşinde Türkiye Şampiyonu olmuş ve uzun süre ünvanını korumayı başarmıştır. 2012 yılında katıldığı Survivor yarışması ile geniş kitlelerce tanınmayı başarmıştır. Ayrıca Camoka karakteri ile beyaz perdede yermıştır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Halka Dizisi Çağatay Erkmen (Hasan Yalnızoğlu) Kimdir?” üzerine 1 yorum

  1. osman cotur dedi ki:

    çok isabetli bir transfer olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir