Halka Dizisi Çağatay Erkmen (Hasan Yalnızoğlu) Kimdir?

Trt 1 ekranlarında yayınlanan Halka dizisi oyuncu kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Diziye 6. Bölümle birlikte yeni karakterler dahil olacak. O karakterlerden biri de Çağatay Erkmen. Peki Çağatay Erkmen nasıl bir karakter ve onu canlandıran Hasan Yalnızoğlu kimdir ? Yakından tanıyalım.

Trt ekranlarının sevilen dizi Halka senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri çekiyor. Başrollerinde Serkan çayoğlu Kaan Yıldırım Hande Erçel ve Hazal Subaşı  gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizinye son olarak Hasan Yalnızoğlu dahil oldu.

Halka Dizisi Hasan Yalnızoğlu Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu

1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.92 metre boyunda olan Yalnızoğlu kaslı vücüdu ile dikkat çekmektedir. Jimnastik, futbol ve yüzme gibi sporlarla ilgilenmiştir. Ayrıca savunma sporları ile de uğraşmıştır.

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü mezunudur. Uzun yıllar modellik yapmış ve katıldığı Best Model of Turkey yarışmasında Kenan İmirzalıoğlu’nun ardından 2. olma başarısını göstermiştir. Turkish Power isimli pankreas güreşinde Türkiye Şampiyonu olmuş ve uzun süre ünvanını korumayı başarmıştır. 2012 yılında katıldığı Survivor yarışması ile geniş kitlelerce tanınmayı başarmıştır. Ayrıca Camoka karakteri ile beyaz perdede yermıştır.

dizibilgi google play

Halka Dizisi Çağatay Erkmen (Hasan Yalnızoğlu) Kimdir? (1 Yorum)