Halka Dizisi Bolpaşa Şener (Uğur Uzunel) Kimdir ?

Burak 24 Oca 2019 Halka  0

TRT 1 kanalının bu sezon en çok ses getiren dizilerinden biri olan Halka dizisi kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Son olarak diziye Aşk ve Mavi dizisindeki İsmet Görekçi karakteriyle tanınan Uğur Uzunel dahil oldu. Uzunel dizide Bolpaşa Şener karakterine hayat verecek.

Halka Bolpaşa Şener

Bilindiği gibi Halka dizisinde Cihangir geçmişteki travmayı anımsamaya uğraşırken Kaan’da babası zannettiği Eren Karabulut’u öcünü almaya çalışırken aynı zamanda kendisini ceza evine attıranlardan da intikam alma peşindedir. Bolpaşa Şener de büyük ihtimalle Kaan ile Cihangir’in mücadelesinde Halka’ya karşı onlara destek verecek.

Bolpaşa Şener karakteri 29 Ocak akşamı yayınlanacak bölüm ile birlikte izleyicisi karşısında olacak ve diziye katılır katılmaz aksiyonun göbeğinde yer alacak.

Halka Uğur Uzunel Kimdir ?

12 Kasım 1988 yılında İzmir’de doğmuştur. İlkokul yıllarından bu yana tiyatro ile ilgilenmiştir. Profesyonel oyuncu olmayı kafasına koyan Uzunel, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar fakültesi Oyunculuk Bölümün’de okumuştur. Ağır Roman Yeni Dünya dizisi ile ilk televizyon deneyimini yaşamıştır. 1.80 boyundaki oyuncunun güncel kilosu 70 kg dır. Kumdan Kale, Ferah Feza, El Yazısı, Evdeki Yabancılar , Şeref Meselesi gibi yapımlarda yer almıştır.

Halka Dizisi Final mi Yaptı? Yeni Sezonda Devam Edecek mi?
Kaan Yıldırım Halka Dizisinden Neden Ayrıldı? Halka Kaan Neden Yok? Öldü mü?
Halka Yeni 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Halka Diziden Ayrılan Oyuncular

“Halka Dizisi Bolpaşa Şener (Uğur Uzunel) Kimdir ?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Başarılı bir oyuncu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.