Halka Dizisi Bahar (Hazal Subaşı) Kimdir?

2 Mayıs 1996 İzmir doğumlu. 1.66 boyunda, 53 kilodur. Batuhan isminde bir erkek kardeşi vardır. Katıldığı Elidor Miss Turkey 2015 yarışmasında Türkiye 3. Güzeli olan Hazal Subaşı, İzmir Ekonomi Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okumaktadır.

Bir dönem mankenlik yaptıktan sonra kendisine oyunculuk teklifi gelince değerlendirmek istedi ve TRT 1 de yayınlanan Adını Sen Koy dizisinde başrol oyuncu olarak Zehra Kaya rolünü canlandırdı. Dizide ilk deneyimi olmasına rağmen Erkan Meriç (Ömer) karakteri ile uyumu sayesinde izleyicilerin beğenisini topladı.

Adını Sen Koy dizisi ile ilk defa bir dizide başrol oynadı. Televizyondaki ilk dizisi Adını Sen Koy, canlandırdığı karakter Zehra Kaya dır.

Kendi isteği ile Adını Sen Koy dizisinden 365. bölüm sonunda Ayrılan Hazal, kanal D de yayınlanan ama çok kısa sürede final yapan Bir Umut Yeter dizisinde Elif karakterini canlandırmıştır. 

Şimdi ise, Trt 1 de yayınlanacak olan yeni dizi Halka dizisinde 
idealist polis memuru Bahar’ı canlandıracak
olan Hazal Subaşı Kaan ile aşk yaşayacaktır. Suç örgütünü çökertmek için baş komiser Cemal ile beraber çalışacak.

“Aslı”

dizibilgi google play

Halka Dizisi Bahar (Hazal Subaşı) Kimdir? (6 Yorum)

  1. Iyi geceler Aslim.In$allah sorun çavuk çözûlür,kendine dikkat et. Allah rahatlik versin canim benim.

  2. Gûnaydin her kese. Güzel kiz ho$ geldin. Aslim ben iyiyim deye bilirim canim, sen nasilsin? Dûn i$lerden dolayi gelemedim.Aslicim Hazal bu i$i de yarim koymasin?

    • iyi akşamlar canım, inşallah hep iyi olursun. Benimde işlerim vardı onları halletmeye çalışıyorum. binada sorun çıkaran biri var Allah’ın izni ile inşallah o sorunu da çözeceğiz. Bilemiyorum yarım bırakır mı yok sonuna kadar gider mi zamanla göreceğiz?

  3. merhaba meleym naslsin seni cok özledim nerdesiniz uzun zamandir bende yokum ama siz hep burda olun lutfen benim elimde deyilki seni senden cok seven

    • İyi akşamlar Güzel kız, nasılsın görüşmeyeli? Adını Sen Koy dizisi bitince arkadaşlar dağıldı. Bir kaç arkadaş var devamlı burada olan. Dizi bitince bizde Sen Anlat Karadeniz sayfasındayız