Halka Dizisi 20. Bölümde Neden Final Yapıyor?

Hazal Subaşı adını ilk önce Trt1 de Adını Sen Koy dizisi ile duyurmuş ve daha sonrasında 365 bölüm sonunda diziden ayrılmıştı. Bir başka kanalda yeni bir dizi projesi ile ekranlara gelen Hazal Subaşı o diziden de umduğunu bulamadı ve o dizide kısa sürede final yaptı.

Hazal Subaşı Trt 1 ekranlarında 15 Ocak 2019 Salı günü başlayan Halka dizisinde rol almaya başladı. Ancak bu dizide uzun soluklu bir dizi olmadı. Halka dizisi 20. bölümü ile 28 mayıs 2019 salı akşamı final yaparak ekranlara veda edecek. 

Halka Dizisi Neden Final Yapıyor?

Halka dizisinin oyuncu kadrosuna bakıldığında Serkan Çayoğlu, Hande Erçel, Nazan Kesal ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı ve Dilan Telkök gibi deneyimli isimlerin yer aldığı görülüyor. Bu kadar çok bölüm başı ücreti yüksek oyuncunun dizi kadrosunda yer alması, ekonomik olarak sorunların yaşanmasına sebep oluyor. Dizinin final yapmasındaki sebeplerden bir tanesinin maddi sorunlar olduğu düşünülüyor.

Bir diğer sebep ise, reytinglerin düşmesi. Dizinin yapımcısı ile TRT yönetimi arasında Nisan ayı başında bir konuşma yapılmış ve sonrasında Halka dizisinin devam etmesine karar verilmişti. Ancak dizinin Mayıs ayındaki reytingleri daha da düşünce kanal ve dizi yönetimi ortak karar ile dizinin final yapması gerektiğine karar verdiler.

Halka Dizisi 2.Sezonda Devam Eder mi?

Seyirci izler ve isterse belki bir ihtimal ama şuan için dizinin final yapacağı kesin görünüyor. Dizi devam etmeli mi sizce?

dizibilgi google play

Halka Dizisi 20. Bölümde Neden Final Yapıyor? (11 Yorum)

  1. Ben Türkmenistanliyim ama halkayi cooook sewiyorum lütfen ikinji sezonu bir an önce başlasin lüüüütfeeen

  2. Devm etmeli, içerde dizisiyle hemen hemen birbirleriyle yakın orantılı. Yalnız nedense TRT 1 kanalı diye mi yoksa oyuncular da hepsi olmasa da yapmacılık olduğundan mıdır nedir dizinin final yapma kararı çıkıyor ?!

  3. Devam etsin ltfn valla bir tek bu diziyi izliom onuda benden almayin ltfn tum bolumlerini izledim youtubeden ve bir tek nutun bolumlerini izledigim dizi bu