Halka Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı

Burak 17 Ara 2018 Fragman  0

TRT 1 ekranlarında yeni yılda yayınlanacak olan, Es film tarafından hazırlanan Halka dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı.

Yapımcılığını ES Film – Yusuf Esenkal’ın üstlendiği, yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ün yaptığı, usta oyuncu Ahmet Mümtaz Taylan’ın da kadrosunda yer aldığı dizinin başrollerini; Serkan Çayoğlu ve Hande Erçel üstleniyor. Kadroda ayrıca Nazan Kesal, Kaan Yıldırım ve Hazal Subaşı yer alıyor.

Dizinin Konusu

Kaan ve Cihangir isimli iki gencin intikam hikayesini anlatacak. “Halka” ismi, simgesinin üç halka olduğu bilinen bir suç örgütünün ambleminden geliyor. Polisiye drama dizi kategorisinde yer alacak “Halka”, bol aksiyon sahneleri ile izleyiciye heyecanlı anlar yaşatacak.

Halka Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı

Dizinin yayınlanan ilk tanıtım fragmanından benim tahminime göre anlaşılan o ki, bir olay olmuş ve olay yeri inceleme sonucunda bir kişiye ait bir günlük bulunmuş. Mühürlenmiş ve incelenmek üzere teslim ediliyor. Hikayede bu günlük üzerine, günlük içerisinde yazanlara göre bir kişinin hayatı üzerine, yaşadıkları, yaşayamadıkları üzerine o deftere yazdıklarına göre işlenecek gibi benim tahminim o yönde.

Zaten defteri alan ve okuyan kişi de “Al sana yeni bir hayat!” diyor.

Bir hayat ama nasıl bir hayat? nerden nereye gelmiş dedirtecek türden, belki de tanıştığı insanlar, hayatına giren insanlar yüzünden suç örgütüne girmiş ve kaybolup gitmek üzere olan bir gencin hayat hikayesi kim bilir izleyip göreceğiz? bakalım o mühürlü teslim edilen kırmızı kaplı defterde neler yazıyor ve kime ait?

Halka Dizisi Ne Zaman Başlayacak? 

Bir değişiklik olmaz ise 5 Şubat 2019 Salı akşamı ekrana gelmesi bekleniyor.

“Aslı”

 

 

Dizi Bölüm Fragmanları
Hekimoğlu 2. Bölüm Fragmanı 24 Aralık Özeti
Hekimoğlu Dizisi Ne Zaman Başlıyor?
Mucize Doktor 13. Bölüm Fragmanı Ali Vefa İlk Kez Birine Dokunmak İstiyor Dayak Yiyor

“Halka Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı” üzerine 5 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Bu diziyi çok merak ediyorum

 2. K.Azeri. dedi ki:

  Evet haklisin canim.Deyi$en,daha acimasiz olan insanlar. Hiç bir i$i yarim birakmak olmaz. benim de dû$ùndûyûm bu, bir daha gûvenmek olurmu? Gûveni kayb etmek asan, yeniden kazanmak olurmu, i$te bu zor.hem de çok zor.

  1. aslı dedi ki:

   Sana katılıyorum canım. Güveni kazanmak zor ama kaybetmesi çok kolay canım.

 3. K.Azeri. dedi ki:

  Gúnaydin Aslicim. Halka dizisi çok izlenen dizi olacak,ben inaniyorum.Zaten öyle bir zamanda ya$iyoruz ki,her kesin hayatinda hiç de ho$ olmayan bir çok $eyler var, Iyi bir senaryosu olmasa Ahmet Mûmtaz Taylan gibi usta oyuncu oynarmiydi?Bakalim bizim Hazal hanim nasil bir i$ yapacak?Her kese ba$arilar diliyorum.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı sabahlar canım. Çok doğru söylüyorsun. Zaman eskiye göre çok değişti. Aslında değişen zaman değil, insanlar çok değişti. Polisiye, aksiyon dizilerini severim diziyi izleyeceğim ama Hazal olduğu için değil. Ona karşı temkinliyim, insanları bir kere daha terk edip etmeyeceğinden emin değilim. İnsanları yarı yolda bırakabilir. O yüzden ona karşı biraz temkinliyim. Senaryosu güzelse dizi izlenir. Bakalım neler olacak zamanla göreceğiz.

   Adını Sen Koy dizisi trt1 de başlamıştı Hazal ilk tanındığı kanala geri döndü ama Erkan yok ortalarda. Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan oldular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir