Hakkını Helal Et Sunucusu Pelin Çift Kimdir ?

Burak 11 Eki 2017 Hakkını Helal Et  0

TRT 1 yeni bir program için hazırlıklarını tamamladı. Küskünlerin barıştırılacağı ve çözümler aranacağı bu programın ismi Hakkını Helal Et olarak kararlaştırıldı. Programı ise şu anda Pelin Çift İle Gündem Ötesi programının sunucusu olan Pelin Çift yapacak.

Hakkını Helal Et programında dargınların barıştırılması ve toplumda unutulan değerlerin yeniden hatırlatılması işlenecek. Prodram 16 Ekim tarihinden itibaren hafta içi hergün 16.45 te canlı olarak yayınlanacak.

Pelin Çift Kimdir ?

1978 İzmir doğumludur. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. 1997 yılında NTV de hava durumu sunarak sunuculuğa adımını atmıştır. NTV de haber sunuculuğu da yapan Pelin 2001 deki krizde işten atılmış daha sonra SKY televizyonunda çalışmaya başlamıştır. CNN Türk ve Haber Türk kanallarında da çalışan sunucu son olarak TRT 1 Televizyonunda Gündem Ötesi programını sunmaktaydı. 

Pelin Çift Okan Akbaş ile evli olup Ömer adında bir oğulları vardır. Pelin Çift İle Hakkını Helal Et 16 Ekim Pazartesi 16.45 de Trt 1 ekranlarında….

Hakkını Helal Et Tanıtım Fragmanı

 

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir