Hadise O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı? İşte Detaylar

Burak 01 Ağu 2017 O Ses Türkiye  0

Güncelleme 14.08.2017

Hadise’den O Ses Türkiye açıklaması geldi. Hadisi söylentilerin aksine bu sezonda şampiyon olmak için O Ses Türkiye’de yer alacağını açıkladı.  Bu durumda kesin olarak 2017 2018 O Ses Türkiye Jüri Üyeleri Yıdız Tilbe, Murat Boz, Hadidse ve Gökhan Hakan Özoğuz beşlisinden oluşacak. 

O Ses Türkiye 7. sezonu ile ekim 2o17’de izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tv8’in en çok izlenen yapımlarından biri olan O Ses Türkiye 6. sezonunda çok büyük hayal kırıklığı yaşamış ve 2015 sezonuna göre neredeyse yarı yarıya izleyici kaybetmişti. Acun Ilıcalı ise O Ses Türkiye’nin 7. sezonunda çok büyük değişikliklere giderek izleyiciyi tekrar kazanmaya çalışma peşinde. 

O Ses Türkiye’nin 7. sezonunda en önemli değişiklik jüri üyelerinde olacak. İsmi O Ses Türkiye ile özdeşleşen ve 6. sezonun sonunda şampiyon olmayı başaran Hadise ne yazık ki bu sezon O Ses Türkiye’de yer alamayacak. Acun Ilıcalı farklılıklar ortaya çıkarmak için cezayı Hadise’ye kesti. O Ses Türkiye’nin 7. sezonunda Hadise’nin yerine ekranlarda farklı kişiliği ile Yıldız Tilbe jüri koltuğunda yer alacak. 

O Ses Türkiye’nin 7. sezonunda konsepte de çok önemli değişikliklere gidilecek ve yeni kurallar ile heyecan daha da artacak. Yıldız Tilbe Hadise’nin yerini doldurmakla kalmayacak şampiyonluğun da en önemli adaylarından olacak; zira O Ses Türkiye’de yarışmacılar Yıldız Tilbe’nin takımında olmak için büyük çaba harcayacak

Acun Ilıcalı Hadise’yi O Ses Türkiye’nin jürliğinden almış olsa bile Tv8’de Hadise’nin etkinliği devam edecek; hadise ya yeni bir program ile ekranlarda olacak yada Yetenek Sizsiniz Türkiye’de yoluna devam edecek; Hadise ile ilgili gelişmeleri sitemizden sizlerle

O Ses Türkiye 2019 Yılbaşında Hangi Ünlüler Şarkı Söyleyecek ?
Hakan Özoğuz O Ses Türkiye’de Neden Yok?
Sibel Can O Ses Türkiye’den Neden Ayrıldı?
O Ses Türkiye Yeni Jürileri Kimler Olacak ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.