Güneşin Kızları Dizisi Show Tv’ye mi Transfer Oluyor

Güneşin Kızları Dizisi Show Tv’ye mi Transfer Oluyor

Kanal D ekranlarında 18 Haziran 2015 de başlayarak 39 bölüm yayınlanan ve 19 mart akşamı final yaparak ekranlara veda edecek olan Güneşin Kızları dizisi ile ilgili şok bir karar alınabilir.

Güneşin Kızları Dizisi Show Tv'ye transfer olacakSüreç Filmin yapımını üstlendiği ve yayın haklarına sahip olan Güneşin Kızları dizisinin Kanal D ekranlarında final yaptıktan sonra Show Tv ekranlarına geçeceği haberleri internet sitelerinde yayınlandı.

Güneşin Kızları dizisinin hayranları sosyal medya üzerinden yoğun şekilde dizinin final yapacak olmasına tepki göstermişlerdi. Hatta Twitter üzerinden açılan Hasthaglar dünya gündeminde bile kendini göstermişti.

Güneşin Kızları Dizisi transfer mi olacakGüneşin Kızları dizisinin fanlarını dinleyen Süreç film ise Güneşin Kızları  dizisinin yayın haklarını finalden sonra tekrar satışa sunabilir. Süreç Film Güneşin Kızları  dizisinin yayınlanması için iki önemli kanal ile görüşüyor. Fox Tv ve Show Tv ise Güneşin Kızları  dizisini almak isteyen kanallar arasında.

Güneşin Kızları dizisi yapımcısı İsmail Gündoğdu’dan kanal değişikliği ile ilgili iki gün içinde açıklama bekliyoruz.

Güneşin Kızları dizisinin kanal değiştirmesine kesin gözü ile bakılıyor; ancak dizinin 19 marttan hemen sonra mı yeni kanalına geçeceği yoksa 2016 2017 yeni sezonunda mı yeni kanalında başlayacağı şuanda belli değil

Güneşin Kızları Fotoğraf Galerisi

Güneşin Kızları Dizisi Show Tv’ye mi Transfer Oluyor (39 Yorum)

  1. Bende ne yalan soyleyim bende çok sevdim bu dizi hata en sevdiklerimin dizinin 2in’çi yerine koyorum 1in’çisi ADANALI ATV de keske bitmeseidi ama ne yapalim hayat iste hayat devam ediyor.Gunesin Kizlari baslarken pisman oldum seretmedim için tek yarisina bakmistim yerine saf gibi KIRGIN ÇIÇEKLERE bakmistim ama dizi da bitmedi sezon finaliydi eylul de geri baslior ozaman lutfen benim için devam edin bu diziyi yane GUNESIN KIZLARI yi Show’tv ye koyun lutfen 8 milyon kisi bakmis o diziyi kirgin çiçekler bok gibi en guzeli GUNESIN KIZLARI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. bitmesi hata güzel dizi her hafta kaçırmam izlerim savaş nazlı ali selin aşkı tekrar başlasın lütfen

  3. Bence bu iyi bir haber cunku bu diziyi cok seviyorum lutfen show kanala yayinlasin cunku gunesin kizlarinin takipcisi cok2016nisan ayinda baslasin istiyorum lutfen lutfen