Günay Karacaoğlu Kimdir ? Hayati ve Diğerleri Şükran

Burak 10 Eyl 2017 Hayati ve Diğerleri  0

Çekimlerine Kurban Bayramı sonrası başlanan komedi tarzındaki dizi Hayati ve Diğerleri için artık çok kısa bir zaman kaldı. Ekim ayında yayında olması beklenen dizi Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Yönetmenliğini Özer Kızıltan’ın yaptığı dizide Celil Nalçakan, Günay Karacaoğlu, Levent Ülgen’in yanısıra Ecem Karavus, Bülent Çolak gibi oyuncularda yer alıyor.

Dizide  Şükran; Hayati’nin annesidir. Şükran’ın tek hedefi artık oğlu Hayati’in evlenmesi ve torun sevmektir. Şükran başı ise kardeşi Danyal ile beladadır.

Günay Karacaoğlu Kimdir ?

Hayati ve Diğerleri adlı komedi dizisinde Şükran karakterini oynayacak olan Günay Karacaoğlu 13 Mart 1971 tarihinde Kayseri’de doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi”nde eğitimini alan oyuncu daha sonra profesyonel anlamda dizi, tiyatro ve sinema filmlerinde rol almıştır. İlk dizi deneyimi ise Şehnaz Tango olmuş, burada Erdal Özyağcılar ile birlikte rol almıştır.  

Gönülçelen, Avrupa Avrupa, İnşaat 2, Roman Havası, Çakallarla Dans Sıfır Sıkıntı gibi dizi ve sinemalarda rol almıştır. Günay Karacaoğlu Şevket Çoruh ile 1995 yılında evlenmiş, 2007 yılında boşanmıştır. Bu evliliğinden Gülenay Çoruh adında bir kızı vardır. İkinci kez ise  Cengiz Çağatay ile evlendi. 17 Ocak 2012 tarihinde boşanmıştır.

26 Kasım Hayati ve Diğerleri Dizisi Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?
Hayati ve Diğerleri Hayati Kimdir? (Celil Nalçakan Detaylı Hayatı Biyografisi)
Hayati ve Diğerleri Dalyan Kimdir (Levent Ülgen Hayatı)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.